wtorek, 6 czerwca, 2023
spot_img

Legalni bukmacherzy

Betters kod promocyjny 2023, bonusy, opinie

Na bukmacherskim rynku, doszło do pojawienia się zupełnie nowego operatora. To firma bukmacherska Betters, która począwszy od czerwca 2021 roku, próbuje zdecydowanie namieszać w wymienionej branży. Otrzymała ona pozwolenie od Ministerstwa Finansów na poczet organizacji wzajemnych zakładów i udało się jej uruchomić własną witrynę internetową. W poniższym artykule postaramy się przyjrzeć dokładniej ofercie buka Betters.

betters kod promocyjny
Betters kod promocyjny 2023, bonusy, opinie

Betters – czy to legalny bukmacher w Polsce? 

Firma bukmacherska Betters, pojawiła się na rynku w czerwcu 2021 roku. Za jej powstaniem stoi przedsiębiorstwo Silesia Entertainment mające swoją siedzibę w Cieszynie. Prezesem obydwu wymienionych spółek, jest Konrad Łabudek, czyli niegdysiejszy prezes bukmachera Fortuna, a zatem jednego spośród największych na polskim rynku buków. Obecnie zamierza użyć własnego doświadczenia celem wprowadzenia zupełnie nowego podmiotu do wymienionej branży. Projekt ten powstaje tak naprawdę od podstaw, zatem będzie to inny typ wyzwania dla niego, ale też jego współpracowników. Co bardzo ciekawe, pan Łabudek zajmuje się prowadzeniem kancelarii prawniczej i należy do dwóch różnych stowarzyszeń. Pierwsze z nich stanowi Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przeciwdziałające Uzależnieniom, zaś drugie to Stowarzyszenie Pracowników oraz Pracodawców Firm Bukmacherskich. 

Jako jeden z nowych bukmacherów na rynku, Betters musiał zdobyć rozpoznawalnego ambasadora. Nawiązał zatem współpracę z komentatorem i dziennikarzem sportowym, co staje się ostatnimi czasy niezwykle popularne w naszym kraju. Wybór ten padł na Bożydara Iwanowa z Polsatu Sport, którego wiele osób kojarzy choćby z pracy podczas spotkań Ligi Mistrzów. Czy taki ruch będzie opłacalny dla bukmachera na dłuższy czas, to dopiero się okaże. Na razie plany są bardzo ambitne, ale jak można się domyślić, o odnoszeniu sukcesów decyduje spora ilość czynników, zatem należy prowadzić baczną obserwację rozwoju buka Betters. 

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Najważniejszą informację stanowi to, iż bukmacher Betters, to legalnie działająca firma z polskim kapitałem. W dniu 16 kwietnia 2021 roku, otrzymała ona licencję od Ministerstwa Finansów na poczet prowadzenia wzajemnych zakładów. Od tej chwili, będzie ona ważna przez okres 6 lat, zatem taki czas ma Betters, aby móc się zakorzenić w świadomości graczy polskich. 

Oferta zakładów bukmachera Betters

Oferty wielu różnych bukmacherów, mogą być do siebie zbliżone. W końcu, działalność każdego z nich oparta jest na bukmacherskich zakładach, zatem trudno będzie wymyślić w tymże aspekcie coś bardzo oryginalnego. Trzeba zatem zaproponować coś od siebie w zakresie promocji oraz bonusów. Niestety aplikacji bukmacherskiej na razie nie ma w ofercie, przez co promocje dla graczy mobilnych nie są dostępne. Warto zatem przyjrzeć się dokładniej temu, co ma nam do zaoferowania bukmacher Betters. 

Cashout

Za sprawą opcji cashout, typerzy mają szansę na szybkie zamykanie trwających już zakładów. Dostępność danego cashoutu, symbolizowana jest przez ikonkę dolara przy wybranym kuponie. Wystarczy, iż wejdziemy we własne zakłady i przy udostępnionym cashoucie otrzymamy także wiadomości na temat możliwej do wypłaty sumy. Co bardzo ciekawe, możemy zastosować cashout manualny albo automatyczny. W jaki sposób to funkcjonuje? Wystarczy, iż przesuniemy suwak przy stawce danego zakładu, żeby móc pozostawić część pieniędzy w grze. To dosyć oryginalne rozwiązanie, którego nie posiada żaden inny spośród bukmacherów. 

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Zakład Łańcuch

Następną oryginalną opcją, którą stara się wprowadzić buk Betters, jest zakład typu łańcuch – niedostępny u popularnych bukmacherów na rynku. Z czym to jest związane? Przede wszystkim dzięki temu, możemy zwiększyć prawdopodobieństwo własnej wygranej. Co jeszcze lepsze, wygrana może nam przypaść, nawet w przypadku paru nieodpowiednio wytypowanych wydarzeniach. Łańcuch tworzony jest za pomocą przynajmniej 2 wydarzeń. Jeżeli na przykład złożyliśmy własny kupon z 4 meczów, zwróćmy uwagę na kolejność wszystkich spotkań. Możemy układać ją według swoich upodobań, zatem chronologia nie będzie mieć nic do rzeczy. Jeżeli liczymy na odniesienie sukcesu, wystarczy, iż poprawnie wytypujemy rezultat w pierwszym zdarzeniu. 

KontrOferta

Trzecia promocja od Betters, to tak zwana Kontroferta. Za jej sprawą możemy w łatwy sposób zwiększać kwotę swoich wygranych na pojedyncze zakłady. Jak to zrobić? Należy wybrać mecz, następnie trzeba sprawdzić, czy kontroferta jest dostępna. Wyświetli się nam kurs maksymalny, który możemy ustalić i musimy podać kwotę danego zakładu. Po zaakceptowaniu firma bukmacherska, podda analizie naszą propozycję. 

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Betters kod promocyjny na bonus powitalny

Bonusy stanowią ważną część oferty każdego z bukmacherów. Pozwalają typerom na uzyskanie dodatkowych środków na poczet gry, zatem nic dziwnego, iż gracze poszukują tych najlepszych na rynku. W Betters kod promocyjny BETONLINE to jeszcze większe korzyści na start. Co ma nam do zaoferowania Betters na początku przygody z typowaniem? 

Betters bez depozytu

Bonus bez depozytu jest jedną spośród ulubionych promocji dla typerów bukmacherskich zakładów. Oznacza dla nas zakład darmowy, czyli opcję zawierania kuponów bez własnego wkładu. Wystarczy, iż zarejestrujemy się Betters a otrzymamy bonus bez depozytu w kwocie 5 PLN. Firma bukmacherska, nagrodzi nas taką samą kwotą, jeśli dokonamy tego w przeciągu trzech dni od momentu założenia swojego konta. Freebet pozostaje do naszej dyspozycji przez kolejne 30 dni. 

50/50

Załóżmy konto i sprawdźmy, czy mamy szczęście. Każdy następny pięćdziesiąty typer, który zarejestruje się u buka Betters, dostanie w ramach bonusu 50 złotych na poczet zakładów. Zarejestrujmy się i wpłaćmy dowolną kwotę na własne konto. Zostaniemy poinformowani o wzięciu udziału w promocji, a jeżeli będziemy 50-tym graczem, otrzymamy dokładnie 50 złotych. Możemy wykorzystać je w przeciągu 30 dni na poczet zakładu z minimalnym kursem 1.80. 

poker online legalnie w polsce
STS poker online legalnie w Polsce

Three Bet

Trzeci freebet, nosi nazwę Three Bet. Jeżeli obstawimy zakład za 20 złotych w przeciągu trzech dni od momentu założenia konta gracza, otrzymamy freebet. Powinniśmy wykorzystać go w zgodzie z regulaminem, a otrzymamy informację na temat wzięcia udziału w następnej promocji. Przez kolejne trzy dni, musimy postawić dwa zakłady, które będą mieć łączna wartość na minimalnym poziomie 50 złotych i ogólny kurs 3.00 dla każdego spośród nich. Możemy wówczas zgarnąć trzy freebety o łącznej wartości sześćdziesięciu złotych i obstawić trzy zakłady w przeciągu następnych trzech dni. Warunki będą takie same, jak w wyżej opisanych już bonusach. 

Kod promocyjny w Betters

Na ekranie zakładania indywidualnego konta gracza, pojawi się odpowiednie pole z nazwą Betters kod promocyjny. Firma bukmacherska Betters, musi przemyśleć kwestię wprowadzenia udogodnień dodatkowych dla typerów, ażeby przekonali się oni do założenia swojego konta. Zwiększony bonus, zdecydowanie potrafi działać na naszą wyobraźnię i dzięki temu jako gracze jesteśmy bardziej skłonni do korzystania z usług od wybranego bukmachera. Pośród firm bukmacherskich proponowanie tego typu kodów, jest rozpowszechnioną praktyką. W tejże kwestii, bukmacherzy mają duże pole do popisu, zatem pozostaje poczekać, aby dowiedzieć się, jak wykorzysta je buk Betters. Musimy uzbroić się w cierpliwość. 

5 / 5. Ocen: 32

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Bukmacherzy