środa, 4 października, 2023
spot_img

Legalni bukmacherzy

Bonus powitalny w STS – jak obrócić?

Dużo graczy bardzo chętnie decyduje się na Polską firmę bukmacherską STS. Co przyczynia się do tego? Między innymi jest to bonus powitalny, który zostanie dzisiaj dokładnie scharakteryzowany. Na jak dużo pieniędzy można liczyć? Jakie kroki należy podjąć, aby bonus powitalny w tej firmie bukmacherskie został szybko obrócony?

polski bukmacher sts
Polski bukmacher STS – jak obrócić bonus powitalny?

Czy warto zarejestrować się w STS?

STS to bardzo popularna firma bukmacherska w Polsce. Z czystym sumieniem możemy napisać, że w tym momencie nie ma realnej konkurencji na polskim rynku zakładów sportowych. Oczywiście, jest to podmiot całkowicie legalny. Wobec powyższego gracze mogą naprawdę bez żadnego problemu rejestrować tam własne konta. Dlaczego jeszcze ludzie decydują się na ten podmiot? Choćby z tego względu, że można tam generalnie liczyć na duże możliwości pod kątem obstawiania rozmaitych wydarzeń.

Na początek skupmy się na eventach sportowych. Typerzy mogą skorzystać z szerokiej oferty, gdzie nie brakuje wszystkich najważniejszych dyscyplin. To np. piłka nożna, skoki narciarskie, siatkówka itp. Do dyspozycji graczy są także dyscypliny nieco mniej popularne. Od razu warto zauważyć, że w tej firmie bukmacherskiej można też grać… różnego rodzaju wydarzenia polityczne albo nawet rozrywkowe.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Co jeszcze powoduje, że ten podmiot jest tak bardzo popularny oraz chętnie wybierany? To np. fachowa obsługa klienta, dużo opcji dotyczących realizowania transakcji finansowych itp.

Bonus powitalny w STS robi wrażenie

Nie da się ukryć, że STS jest popularny również z tego względu. Czym charakteryzuje się bonus powitalny, który został zaoferowany przez włodarzy tej firmy? Można uzyskać podwojenie pierwszej wpłaty. Nawet do kwoty wynoszącej 1200 PLN. Łatwo obliczyć, że koniec końców można mieć na swoim koncie – po zrealizowaniu wszystkich najważniejszych kroków – 2400 PLN. Co zrobić, aby otrzymać pieniądze? To wszystko jest bardzo proste.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na samym początku trzeba zarejestrować konto na www.STS.pl. W trakcie rejestracji musi być zaznaczona opcja „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”. Sam proces zakładania konta jest bardzo prosty. Trwa zazwyczaj maksymalnie kilkanaście minut. Gracze muszą tutaj podać kilka najważniejszych informacji. Są to m.in. takie kwestie, jak imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu komórkowego, waluta itp.

Bonus powitalny – jakie są najważniejsze warunki?

Pamiętaj, że bonus powitalny musi zostać odpowiednio obrócony. Dopiero wtedy będziesz mógł z niego korzystać w 100% dowolnie. Jakie są tutaj generalnie najważniejsze zasady? Typer, który zdecyduje się współpracować z tymi zakładami bukmacherskimi musi zagrać minimum 3 razy za kwotę, którą uzyskał po wpłaceniu depozytu.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polska firma bukmacherska Betfan – Kod promocyjny na bonus

Zrealizowałeś transakcję na sumę 500 PLN? W takiej sytuacji musisz zagrać za minimum 1500 PLN. Warto zwrócić uwagę na aspekt, że do obrotu bonusy w STS są naliczane tylko stawki z wygranych kuponów. Dodatkowo trzeba pamiętać o minimalnym kursie. Wynosi on w tym przypadku 1,91. W związku z tym kursy 1,90 oraz niższe mogą być grane, aczkolwiek nie będą zaliczane na poczet obrotu bonusem.

5 / 5. Ocen: 3

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Bukmacherzy