wtorek, 6 czerwca, 2023
spot_img

Legalni bukmacherzy

Co to jest Value bet w zakładach sportowych?

Termin VALUE BET oznacza nic innego jak wartościowy zakład bukmacherski. Istnieje teoria według, której tylko poprzez obstawianie wartościowych typów (VALUE BET) można zarabiać na zakładach bukmacherskich. Ale jak sprawdza się czy dany typ jest wartościowy ? Jak takie VALUE BET można znaleźć samemu ?

co to jest value bet w zakładach sportowych
Czym w zakładach sportowych jest value bet?

Przede wszystkim przedstawmy sobie jak wylicza się VALUE BET. Z typem wartościowym mamy do czynienia wtedy kiedy : oferowany kurs na dany typ pomnożony przez prawdopodobieństwo trafienia jest większe niż 1.

Kurs * prawdopodobieństwo > 1

Kiedy równanie VALUE BET jest prawdziwe, to znaczy wynik naszego mnożenia faktycznie jest większy niż 1, wtedy mamy do czynienia z VALUE BET.

Czy obstawiając value bet na pewno wygram?

Niestety, ale obstawienie VALUE BET nie jest gwarancją wygranej. Value bet to typ wartościowy, a nie pewny (takich nota bene nie ma). Oznacza to, że warto go postawić, ponieważ kurs (cena) jest bardzo dobry względem szans na trafienie. Wprawdzie nie każdy VALUE BET okazuje się być typem trafionym, ale według teorii VALUE BET jeśli obstawiasz same VALUE BET to w długim czasie po prostu zarobisz pieniądze na zakładach bukmacherskich.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Dlaczego grając VALUE BET zarobisz pieniądze i wygrasz ? Porównajmy kurs na typ z ceną dla produktu lub usługi. Jeśli kurs (cena) jest atrakcyjna, to kupując typ (produkt, usługę) w większości przypadków nieźle na tym zarobisz (zdarzą się mniej trafione inwestycje, ale suma summarum, zarobisz).

Czy to jest value bet?

By sprawdzić czy dany typ jest typem wartościowym (VALUE BET) musisz pomnożyć kurs przez prawdopodobieństwo i porównać wynik do 1. Kurs masz podany na tacy, ale skąd wziąć prawdopodobieństwo ? Otóż to jest największy problem gry na VALUE BET. 

Tak naprawdę bukmacherzy korzystają z rozmaitych narzędzi, wiedzy matematycznej, bukmacherskiej swoich pracowników. Ty natomiast możesz posiłkować się statystykami, ale ten domowy sposób rzadko kiedy jest dokładny. Należy zatem zawsze wziąć poprawkę na wyliczone prawdopodobieństwo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Bukmacherzy