środa, 4 października, 2023
spot_img

Legalni bukmacherzy

Early payout i bonusy, promocje u bukmachera Fuksiarz.pl

W dzisiejszych czasach jest coraz większa liczba legalnych bukmacherów, dzięki czemu gracze mają większe możliwości. To wymusza na firmach podejmowanie działań mających na celu przyciąganie nowych graczy, którzy założą konto i będą aktywnymi członkami bukmacherskiej społeczności. Konkurencja sprawia, że bukmacherzy muszą oferować nowe promocje dla swoich członków. I tak postanowiliśmy się pochylić nad bukmacherem Fuksiarz, o którym zrobiło się głośno za sprawą promocji Early payout. Aby się dowiedzieć o niej więcej, o innych promocjach, ale i o ofercie bukmachera, zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

fuksiarz bonusy promocje
Early payout i bonusy, promocje u bukmachera Fuksiarz.pl

Promocja Early Payout w Fuksiarz.pl

Przyzwyczailiśmy się do tego, że bukmacherzy chcą przyciągnąć nas wyjątkowymi promocjami. Najczęściej są to bonusy, które gracze wykorzystują, by potem je obrócić i wypłacić na swoje konta. Nie wolno tego traktować jak prawdziwą gotówkę, bo są to wirtualne środki nie zawsze umiejętnie wykorzystywane przez graczy. Przeważnie mowa o bonusie 100 bądź 50% od pierwszej wpłaty czy też darmowych zakładach bez ryzyka. Bukmacher jakim jest Fuksiarz poszedł znacznie dalej i wprowadził coś, co wzbudziło spore emocje wśród graczy oraz konkurencyjnych firm.

Ileż razy zdarzało nam się oglądać spotkanie, w którym przez zdecydowaną większość czasu wszystko było w porządku i oczekiwaliśmy tylko na końcowe rozstrzygnięcie. Świetnie by było, gdyby każdy mecz kończył po naszej myśli i wygrywalibyśmy pieniądze, natomiast to pobożne życzenia, a rzeczywistość wygląda inaczej. Zdecydowanie częściej u bukmachera się przegrywa niż wygrywa, ale czy można sobie wyobrazić szybkie rozstrzygnięcie meczu zanim do końca meczu pozostanie wiele czasu? Bukmacher Fuksiarz.pl przygotował funkcję Early Payout, która polega na tym, że zdarzenia zostają zakończone przed czasem po osiągnięciu określonego wyniku. Jest to ciekawa promocja, która niewątpliwie wymaga większego wyjaśnienia.

fuksiarz zakłady bukmacherskie
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz.pl

Wyobraźmy sobie, że obstawiliśmy mecz Valencia – Real Madryt. Postawiliśmy nasze pieniądze na gospodarzy licząc na sensację. Może się przecież tak zdarzyć, ze Valencia strzeli szybkie 2 gole powiedzmy w 10 minut, ale do końca spotkania zostanie jeszcze 80 minut. Oczywistym jest to, że „Królewscy” zaczną okupować bramkę gospodarzy i przełoży się to na przebieg meczu. Fuksiarz chce zapobiec nagłym atakom serca i zamienić je na wybuch furii i przy stanie 2:0 zakład zostanie rozliczony jako poprawny, bez znaczenia dla tego, co się stanie dalej. Sprawi to, że szybko będzie można uznać mecz za zakończony, a resztę spotkania obejrzeć wygodnie w fotelu.

Rodzaj promocji jakim jest Early Payout sprawia, że nie trzeba do końca drżeć o wynik spotkania – podobną ofertę ma także Superbet. Znacznie ograniczy to nerwy, ale też i czas rozliczanych kuponów. Jest to prawdziwa nowość na polskim rynku, bo choć od wielu lat można było zakończyć kupon przed czasem, dzięki opcji cash-out, to jednak zamknięcie kuponu powodowało mniejszą wygraną i trzeba to było zrobić ręcznie. Fuksiarz rozlicza taki kupon automatycznie, aczkolwiek trzeba powiedzieć, że promocja dotyczy określonych spotkań.

Early Payout w Fuksiarz to:

  • Premier League
  • Ligue 1
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ekstraklasa
  • La Liga
  • Puchar Polski
  • El. MŚ Europa
  • Liga Mistrzów
  • Liga Europy

Reasumując, jest to promocja jak najbardziej na plus i prawdziwa rewolucja, która znacznie ułatwia graczom obstawianie kuponów. Mecz może potoczyć się różnie, więc szybkie zamknięcie danego spotkania już po kilku minutach pozwala na spokojny oddech, a przede wszystkim na zgarnięcie szybszej gotówki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Cashback bez limitu w Fuksiarz

Cashback to promocja polegająca na tym, że w razie przegrania danego kuponu pieniądze wracają do nas. Pomimo tego, że możemy ją znaleźć u sporej części bukmacherów, to jednak Fuksiarz zaskoczył wszystkich. Ten rodzaj promocji jest przeważnie udzielany nowym graczom, którzy dopiero co zakładają konto, albo też z okazji określonych wydarzeń, natomiast ma to miejsce rzadko. 

Jeżeli chodzi o cashback w Fuksiarzu, to działa on na trochę innych zasadach. To, co go wyróżnia, to przede wszystkim brak limitów. Inni bukmacherzy dają go jednorazowo, natomiast tutaj sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Polski bukmacher oferuje możliwość cashbacku na każdy kupon, który ma łączny kurs powyżej 2.0. Brak limitu oznacza, że… rzeczywiście nie ma limitu i można taką promocję odbierać za każdym razem, 24/7 dni w tygodniu. 

fuksiarz cashback bez limitu
Cashback bez limitu w Fuksiarz

Oczywiście, do gracza nie wraca cała stawka. Byłoby to dosyć dziwne i bukmacher szybko by splajtował, jednak należy dokładnie wyjaśnić mechanizm funkcjonowania tej promocji. Zakład pojedynczy to 7% zwrotu, zakład podwójny to 10%, a wielokrotny to 12%. Co ciekawe, takie pieniądze można od razu wypłacić na konto albo też grać nimi dalej – także w aplikacji mobilnej. Jest to coś co może przyciągać graczy, szczególnie tych nowych, ale i zapewne jest to opcja ceniona przez stałych użytkowników serwisu Fuksiarz.

Promocja Mega Kursy Boost

Przeglądając oferty można zobaczyć niewielkie różnice w kursach, jednak są one często niewielkie. Są osoby, które wręcz zawodowo zajmują się wychwytywaniem różnic kursowych. Dla nich jest to chleb powszedni, ale Fuksiarz dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że są gracze, którzy chcieliby dostać coś wyjątkowego od bukmachera jeżeli chodzi o dany mecz. Właśnie dlatego promocja Mega Kursy Boost jest czymś dla nich idealnym. 

Gracze na stronie www.Fuksiarz.pl chcąc skorzystać z tej promocji powinni wejść w zakładkę BOOST i wybrać zdarzenie, które chcieliby dopisać do swojego kuponu. Dalsze konsekwencje tego ruchu są już znane – wystarczy czekać na zakończenie spotkania i pozytywne rozliczenie wyniku. Napis BOOST jest oznaczony logo rakiety, dzięki czemu błyskawicznie kurs na kuponie wyląduje, a w zasadzie wystrzeli w górę.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Z promocji warto skorzystać dlatego, że jest ona darmowa i w zasadzie za niewielki wysiłek (parę kliknięć myszką) można mieć o wiele wyższy kurs. Istotne jest to, że promocją są objęte zarówno zakłady AKO oraz SOLO. Jeszcze istotniejsze jest to, że nie ma limitu stawki, dzięki czemu to w zasadzie od nas zależy ile możemy wygrać. Doświadczeni gracze wiedzą, że różnica w kursie o 0,2-0,5 potrafi znacząco podnieść kurs kuponu, co ostatecznie przekłada się na wygraną.

Zakład bez ryzyka na start w Fuksiarz

Oferta, którą przedstawimy jest bardzo podobna do tego, o czym pisaliśmy 2 rozdziały wyżej – zakład bez ryzyka jest jednorazowy, ale daje duże możliwości. Gracze, którzy dopiero co zakładają konto na stronie bukmachera www.Fuksiarz.pl niekoniecznie muszą mieć spore doświadczenie bukmacherskie. W końcu kiedyś musi być ten pierwszy raz i obstawienie zakładu czasem dla takich osób jest dużą niewiadomą. Warto korzystać z doświadczenia starszych graczy, którzy pomogą nam w poruszaniu się po stronie i opowiedzą o najważniejszych funkcjach bukmachera. Jako, że pierwszy zakład jest obwarowany dozą tajemniczości i niepewności, to Fuksiarz wstawia się za takimi graczami i oferuje im zakład bez ryzyka.

Polska firma bukmacherska Betfan
Polska firma bukmacherska Betfan – Kod promocyjny na bonus

Na czym polega ten zakład? Jego działanie jest bardzo proste. Postawiony kupon musi mieć przynajmniej 2 zdarzenia (obojętnie co, może być nawet Fame MMA), minimalny kurs spotkania 1,2, a stawka to przynajmniej 20 zł. W razie niepowodzenia stawka wraca do gracza i co istotne, nie trzeba nią obracać, tylko może ją wypłacić na konto bankowe. Przeważnie jest tak, że zwrot jest w formie bonusu, który podlega obrotowi. Nie jest to zawsze wygodne rozwiązanie, dlatego ta promocja od Fuksiarza również jest warta uwagi. 

Maksymalna wartość takiego bonusu to 1137 zł, ale z doświadczenia mówimy, że najlepiej obstawić pierwszy zakład za duże pieniądze. Skoro i tak nic nie ryzykujemy, bo w razie przegranej środki do nas wracają, to dlaczego by nie szukać swojej szansy poprzez dużą stawkę? Cały czas mówimy jednak o zwrocie 50%, więc tutaj należy mieć to na uwadze, aczkolwiek nadal jest to promocja godna uwagi. Takie promocje sprawiają, że w Fuksiarz rejestracja jest tak popularna.

Fuksiarz.pl – czym może zaskoczyć bukmacher?

Poza wspomnianymi bonusami, które zdecydowanie wyróżniają się na tle większości nowych bukmacherów jak Betters czy Betway, Fuksiarz ma jeszcze sporą paletę zalet. Warto podkreślić jego prosty interfejs mogący wzbudzić całkiem spore zainteresowanie. Zdecydowanie to sprawia, że gracz ma przejrzystość całej oferty i w prosty sposób może znaleźć wszelkie interesujące go zdarzenia. 

Bukmacherzy w ostatnich latach starają się inwestować w polski sport. Jest to bardzo szlachetna idea, dzięki której wielu polskich zawodników może godnie reprezentować biało-czerwone barwy poza granicami naszego kraju. Fuksiarz postanowił zainwestować w sport, który jeszcze nie jest tak bardzo znany, ale jego dynamika może sprawić, że będzie on coraz bardziej popularny, a jest to padel. Co prawda, na chwilę obecną to sport, którego dominacja odbywa się w krajach hiszpańskojęzycznych, ale właśnie dzięki wsparciu bukmachera każdy z nas liczy, że i nasi rodacy doskoczą do czołówki światowej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Dużym plusem bukmachera jest jego oferta, która przejawia się w możliwości obstawienia nie tylko tych najbardziej popularnych zakładów z takich dyscyplin jak piłka nożna, hokej, koszykówka czy tenis, ale również tych niszowych, wśród których nie brakuje prawdziwych fanatyków jak bandy czy darts. Dzięki temu baza klientów może się powiększać. Na plus bukmachera można zaliczyć również możliwość typowania nie tylko zakładów na 1×2, handicapy, powyżej/poniżej czy ilość goli, ale również i zakładów specjalnych, które cieszą się coraz większą popularnością.

Jako, że Fuksiarz jest bukmacherem, który idzie z duchem czasu, to w swojej ofercie ma nie tylko zakłady live, które dziś już są codziennością, ale i też zakłady wirtualne – a te jak pokazuje ranking najlepszych bukmacherów jest co raz bardziej popularny w naszym kraju. To właśnie wirtualna forma rozgrywania zdarzeń jest graczom bliska. Przede wszystkim to dobra okazja, żeby „dotknąć” czegoś nowego, co jest tajemnicze, ale też to dobra opcja na wygranie szybkich pieniędzy, ponieważ mecze są rozgrywane w kilka minut i są one od razu rozliczane. Można znaleźć prawdziwych fanatyków takich rozgrywek, którzy chętnie inwestują swoje pieniądze z wiarą, że będą mogli je pomnożyć.

Należy pamiętać, że zakłady bukmacherskie niosą za sobą pewne ryzyko, a nadmierne obstawianie grozi uzależnieniem. Hazard jest poważną chorobą, która ma wpływ na całe otoczenie. Zakładanie konta w Fuksiarzu jest dozwolone dla osób, które ukończyły 18 rok życia.

5 / 5. Ocen: 11

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Bukmacherzy