wtorek, 6 czerwca, 2023
spot_img

Legalni bukmacherzy

Fortuna z nowym bonusem powitalnym – dwa razy więcej dla nowych graczy

Od lipca 2020 roku bukmacher Fortuna postanowił wprowadzić swoistą rewolucję w swoim systemie nagradzania nowych graczy rejestrujących się na łamach jego serwisu internetowego. Istniejący już od przeszło 20 lat na rynku polski operator podwoił dotychczasową wartość bonusów powitalnych – wszystkich, na jakie do tej pory mogli liczyć typerzy! Jak teraz wyglądają bonusy u jednego z czołowych bukmacherów?

efortuna bonus bez depozytu
Nowy bonus w zakładach bukmacherskich Fortuna

Bonus powitalny od depozytu w Fortunie

Główny bonus powitalny, a zatem ten promujący pierwszy depozyt na koncie użytkownika, uległ podwojeniu – podczas gdy wcześniej wynosił on 1000 złotych, teraz możemy pozyskać nawet 2000 złotych za darmową grę. Wystarczy, że spełnimy następujące warunki:

  • zaakceptujemy bonus w czasie dokonywania rejestracji, zaznaczając chęć jego pozyskania,
  • wpłacimy pierwsze środki na nasze konto (aby maksymalnie wykorzystać potencjał bonusu, najlepiej wpłacić 2000 złotych – bonus jest podwojeniem pierwszej wpłaty) – musimy to zrobić w przeciągu 3 dni od rejestracji,
  • stworzymy swój pierwszy kupon – koniecznie w przeciągu 4 dni od wpłaty.
  • w ciągu 30 dni obrócimy pierwszą wpłatę – musimy to zrobić czterokrotnie, na kuponach z minimalnie 3 zdarzeniami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,60. Jeżeli więc wpłacimy 2000 złotych, będziemy musieli zagrać za 8000 złotych (w związku z tym konieczne będzie wygrywanie, oczywiście).

Po spełnieniu wszystkich wymienionych przez nas powyżej warunków (tak naprawdę wymaganie jest jedno – obrót; reszta kroków to jedynie elementy definiujące czas dokonywania podstawowych akcji) na nasze konto bukmacher Fortuna przeleje równowartość pierwszej wpłaty, maksymalnie 2000 złotych.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Zakład bez ryzyka w Fortunie

Pierwszy kupon, który postawimy po naszej rejestracji w serwisie internetowym Fortuny będzie tym bezpiecznym – oznacza to, że jeśli okaże się przegrany, firma zwróci nam jego wartość. Jeżeli z kolei będzie wygrany, po prostu otrzymamy swoją wygraną, w standardowy i w żaden sposób nieograniczony sposób. 

Od 7 lipca maksymalna wartość zwrotu wynosi 200 złotych (dwa razy więcej, niż wcześniej). Aby wykorzystać tę kwotę w pełni, pierwszy kupon powinien zostać zagrany na stawce równej 227 złotych. 

Freebet w Fortunie

Po dokonaniu pełnej rejestracji konta na stronie www.efortuna.pl (a zatem takiej zakładającej jego weryfikację) Fortuna przyzna nam 2800 punktów lojalnościowych w programie Fortuna Klub Plus. Punkty te stanowią równowartość 20 złotych w środkach na zakłady, jednak równie dobrze możemy je wydać na coś innego z e-shopu Fortuny (na przykład na specjalne bonusy wyłącznie dla uczestników programu lojalnościowego).

Dodatkowe punkty w programie jesteśmy w stanie zbierać po dokonywaniu każdego zakładu. Każde 2 złote wydane na dowolny kupon to 1 punkt w programie.

poker online legalnie w polsce
STS poker online legalnie w Polsce

Nowy bonus powitalny Fortuny a bonusy innych bukmacherów

Nowy bonus na start bukmachera Fortuna prezentuje się bardzo dobrze na tle promocji tego typu u innych bukmacherów jak Betfan czy Betclic. Poniżej przedstawiamy bonusy powitalne najpopularniejszych buków na polskiej scenie bukmacherskiej.

Bonus powitalny w STS

Główny bonus powitalny STS, największego polskiego bukmachera, przyznaje nawet 1200 złotych bonusu od pierwszej wpłaty. Konieczne jest zaznaczenie chęci jego uzyskania w czasie rejestracji, a także dokonanie pierwszego depozytu – bonus stanowić będzie jego podwojenie. Cała kwota trafi od razu na nasze konto bonusowe – aby przenieść ją na konto główne, konieczne będzie dokonanie trzykrotnego obrotu środków bonusowych na wygranych kuponach z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91.

Po wpisaniu kodu PEWNE25 w czasie rejestracji STS daje nam 25 złotych w postaci freebetu.

Bonus powitalny w forBET

Bonus powitalny u bukmachera forBET obejmuje trzy promocje:

  • 14 dni gry bez podatku– po rejestracji przez dwa tygodnie podatek bierze na siebie forBET (na kuponach z min 3 zdarzeniami i kursie minimalnym 1,30 dla każdego z nich).
  • Bonus od wpłaty – nawet 2000 złotych od pierwszej wpłaty, konieczne do dwukrotnego obrócenia na kuponach AKO z kursem minimalnym 2.50).
  • MaxiZysk – z okazji drugiego depozytu firma zwiększy pierwszą wygraną na kuponie z minimum 3 zdarzeniami (kurs minimalny dla każdego z nich to 1.40).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Bukmacherzy