wtorek, 6 czerwca, 2023
spot_img

Legalni bukmacherzy

Jak działa cashout? Który bukmacher ma najlepszy?

Zakłady bukmacherskie to nie tylko wielkie emocje, ale również ryzyko. Każda osoba, która obstawia mecze, z pewnością kojarzy to uczucie, kiedy kupon przepadł z powodu tylko jednego spotkania. Warto więc wiedzieć, że takich sytuacji da się uniknąć – wystarczy korzystać z opcji cashout. Dzięki niej możliwe jest zamknięcie kuponu przed czasem, nie tracąc pieniędzy i jednocześnie odbierając gwarantowaną wygraną. Co jeszcze trzeba wiedzieć na temat funkcji cashout, którą oferuje Betfan? Na co zwrócić uwagę?

cashout polscy bukmacherzy
Jak działa cashout? Który bukmacher ma najlepszy?

Legalni bukmacherzy w Polsce a cashout

Bukmacherzy oferujący cashout nie są normą, choć trzeba przyznać, że coraz więcej „buków” w Polsce wprowadza taką funkcję do swoich ofert. Pozwala to na zamknięcie zakładów i wypłatę wygranych przed zakończeniem gry. Obecnie bukmacherzy, opracowując swoje oferty, starają się nie zapominać o tej uwielbianej przez typerów opcji, jaką jest oczywiście cashout. Kilka lat temu ze świecą w ręku trzeba było szukać bukmachera, który oferował taką możliwość. Aktualnie jednak najlepsi bukmacherzy w Polsce idą za przykładem zagranicznych potentatów i zaczynają obsługiwać wypłaty cashout. Możliwość „zamykania zakładów” to jeden z najważniejszych atrybutów przy wyborze firmy. Dzięki temu możliwe jest zminimalizowanie ryzyka przegranej, odbierając gwarantowaną kwotę.

Co dokładnie oznacza cashout w zakłądach bukmacherskich?

Czym dokładnie jest cashout i na czym polega jego działanie? Na co nazwa wskazuje, cashout wymyślony został przez zagranicznych bukmacherów. W tłumaczeniu z języka angielskiego jest to nic innego jak wypłata środków. W tym konkretnym przypadku, w zakładach sportowych, cashout umożliwia rozliczenie i wypłatę kuponu – nawet w przypadku gdy nie wszystkie zdarzenia na kuponie zostały rozstrzygnięte.

Cashout oznacza więc zamknięcie zakładu przed jego zakończeniem. W tym miejscu warto wspomnieć o cashbacku, który jest rodzajem bonusu bukmacherskiego – jest to bowiem zwrot stawki w ramach danej promocji. Nie należy więc mylić pojęcia cashout z cashbackiem, ponieważ są to dwie różne funkcje oferowane przez bukmacherów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Co istotne, cashout nie jest anulowaniem zakładu – typer nie otrzyma więc dokładnie takiej sumy, jaką postawił na kuponie. Wysokość cashout zależy od liczby typów na kuponie, kursów oraz przede wszystkim aktualnej sytuacji na boisku. To wszystko są czynniki, które determinują wypłatę, wobec czego jej kwota może ulec zmianie w ciągu chwili i stale się wahać.

Jak działa cashout u bukmacherów online?

Działanie funkcji cashout jest niezwykle proste. Kwota, którą gracze mogą wypłacić, jest na bieżąco aktualizowana w panelu aktywnych kuponów. W przypadku chęci zamknięcia zakładu, jedynym krokiem, jaki należy wykonać, jest kliknięcie przycisku „wypłać”.

Opcje wypłaty w Betfan dostępne są dla:

  • zakładów SOLO,
  • zakładów AKO,
  • zdarzeń przedmeczowych,
  • zdarzeń live.

Typerzy mogą skorzystać z opcji cashout, gdy na kupnie nie ma przegranych zakładów lub gdy wszystkie rozpoczęte mecze z kuponu nadal znajdują się w ofercie. Bukmacherzy jednak nie zawsze oferują wystarczająco wysoką kwotę, aby cashout był opłacalny. Opinie graczy na temat funkcji wypłat Betfan są jednak naprawdę dobre. Gracze nieczęsto napotykają na problemy związane z działaniem tej funkcji. Czasami i tylko w określonych okolicznościach, wartość wypłaty różni się nieco od wartości oferowanej przed zakończeniem zakładu. Zazwyczaj dzieje się to jednak wtedy, kiedy gracz decyduje się na wypłacenie pieniędzy w trakcie trwania spotkania.

Polska firma bukmacherska Betfan
Polska firma bukmacherska Betfan – Kod promocyjny na bonus

Kiedy można skorzystać z wcześniejszego zamknięcia kuponu?

Warto wiedzieć, kiedy dokładnie można skorzystać z opcji cashout. W jakich sytuacjach możliwe jest wcześniejsze zamknięcie zakładu?

  • Przed rozpoczęciem gry, jeśli szanse danej drużyny znacznie spadły,
  • jeśli trafiło się poprawnie spotkania o najwyższych kursach, a na kupnie pozostały tylko zdarzenia o niskiej stawce,
  • jeśli na kuponie pozostało tylko jedno wydarzenie,
  • czasem także w trakcie spotkania, jeśli wyniki okazują się niezadowalające.

Aby móc skorzystać z opcji cashout, należy znaleźć się w sytuacji, w której końcowa wygrana jest stosunkowo pewna. Może to oznaczać niewielką liczbę pozostałych zdarzeń znajdujących się na kupnie, niskie kursy lub duże spadki. W takim przypadku zazwyczaj możliwe jest skorzystanie z opcji wcześniejszego zamknięcia kuponu w Betfan. To, czy gracz zdecyduje się z niego skorzystać, jest oczywiście jego wyborem. Zaleca się jednak rozważenie tej opcji, ponieważ często ratuje to typera przed utratą pieniędzy i oszczędza niepotrzebnego stresu.

fuksiarz zakłady bukmacherskie
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz.pl

Cashout – kiedy nie można z niego skorzystać?

Jeśli potencjalna wygrana przekroczy 2279,99 zł, funkcja umożliwiająca wcześniejsze zamknięcie zakładów nie będzie dostępna. Kupony kwalifikują się wtedy do dodatkowego podatku od wysokich wygranych. To samo dotyczy także niektórych bonusów – Betfan czasami wyłącza wypłaty dla organizowanych przez siebie promocji. Te dwie sytuacje są tymi, które najczęściej uniemożliwiają wcześniejsze wypłacenie środków. W innych przypadkach nie powinno być przeszkód w skorzystaniu z funkcji cashout.

Co istotne, gracz oczywiście nie ma możliwości negocjowania kwoty cashoutu – spowodowane jest to faktem, że ta ustalana jest automatycznie. Oferowana kwota będzie tym wyższa, im mniej zdarzeń zostanie na kuponie.

Betfan cashout – korzyści

Cashout pozwala przede wszystkim na zabezpieczenie się przed utratą pieniędzy. Ta funkcja jest szczególnie przydatna, gdy gracz postanawia zagrać „taśmę”, czyli kupon zawierający wiele zdarzeń. Jak wiadomo, prędzej czy później limit szczęścia zostanie wyczerpany. W Betfan cashout może nieco pomóc szczęściu, gwarantując otrzymanie pewnych pieniędzy. Jeśli więc kwota wypłaty wydaje się być odpowiedniej wysokości, warto rozważyć możliwość skorzystania z opcji cashout. Oczywiście, więcej pieniędzy będzie można zarobić, nie decydując się na wypłatę kwoty oferowanej przez bukmachera, ale wiąże się to także z większym ryzykiem utraty pieniędzy. Ta opcja jest zwykle wybierana przez tych, którzy nie ufają zdarzeniom pozostałym na kuponie i wolą wypłacić mniejszą kwotę niż stresować się niekorzystnymi wynikami, które zdecydują o przegranej.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Cashout daje graczowi możliwość wyboru i zdecydowania – jeśli ten woli jednak zaufać szczęściu, w żadnym wypadku nie ma obowiązku korzystania z tej opcji. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że cashout może również pojawić się i nagle zniknąć. Jeżeli w danym momencie bukmacher Betfan uzna, że opłaca się mu zaoferować możliwość wcześniejszej wypłaty, warto rozważyć taką możliwość, bowiem w każdej chwili sytuacja może się całkowicie odmienić, w związku z czym bukmacher straci podstawy, aby zaoferować graczowi cashout. Nie zaleca się więc zwlekania zbyt długo z podjęciem decyzji o wypłacie środków, zwłaszcza w przypadku toczących się już spotkań.

Cashout – kiedy warto skorzystać z tej opcji?

Najważniejsze jest właściwe przeliczenie „wartości” dotychczasowych wygranych spotkań. Aby to zrobić, należy podzielić stawkę kuponu przez kursy nierozstrzygniętych spotkań, a następnie pomnożyć przez stawkę pomniejszoną o podatek. W ten sposób gracz dowie się, ile by wygrał, gdyby nie zdecydował się na dodanie kolejnych meczów do kuponu. Oczywiście kwota wypłaty nigdy nie będzie taka sama, ponieważ bukmacher czerpie zyski z wczesnego zamykania zakładów – w przeciwnym razie ta funkcja byłaby całkowicie nieopłacalna dla firmy. Jeśli jednak proponowana kwota jest zbliżona do tej odpowiedniej, śmiało można zdecydować się na skorzystanie z opcji cashout i tym samym oszczędzenie sobie dodatkowych nerwów zastanawiając się, czy kupon wejdzie, czy też nie.

betfan cashout
Cashout – kiedy warto skorzystać z tej opcji?

W przypadku bukmachera Betfan cashout jest niezwykle często dostępny, a sugerowane stawki nie różnią się od tych oferowanych przez konkurentów na podobnych warunkach. Co więcej, gracze nie narzekają także na zbyt wiele problemów technicznych związanych z wypłatami. Pieniądze bardzo szybko pojawiają się w depozycie, skąd można je równie szybko przelać na konto bankowe podpięte do panelu.

Early cashout – co warto wiedzieć?

Jednym z rodzajów cashoutu jest tak zwany early cashout. Gdy kurs zdarzenia zmienia się na niekorzyść gracza, może on zdecydować się na zamknięcie zakładu – również w przypadku kuponów SOLO.

Wypłata jednak nie zawsze pojawia się natychmiast po tym, jak na kuponie zdarzenia zostaną rozliczone na zielono. Czasem na tę opcję należy poczekać kilka minut. Dzieje się tak dlatego, że kursy bukmachera stale się zmieniają i dopiero po pewnym czasie jest on w stanie zaoferować możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Oczywiście cashout działa tylko w przypadku kuponów, które nie zawierają ani jednego przegranego zdarzenia – wszystkie muszą więc być rozstrzygnięte na korzyść gracza. Nie da się także skorzystać z tej funkcji, jeśli w ofercie bukmachera nie znajdują się już zdarzenia, które pozostały nierozstrzygnięte. Jeśli więc zacznie się kolejny mecz – gracz nie będzie miał już możliwości skorzystania z opcji early cashout.

Dlaczego warto obstawiać w Betfan?

Bukmacher Betfan na przestrzeni ostatnich lat bardzo się rozwinął, tworząc niezwykle konkurencyjną ofertę. Ci, którzy dopiero zaczynają przygodę z obstawieniem, mogą liczyć na całkiem sporo bonusów, co zdecydowanie zachęca do skorzystania z usług firmy. Co więcej, Betfan cieszy się naprawdę dobrymi opiniami wśród legalnych bukmacherów, dlatego z pewnością wart jest przetestowania. Aby wyrobić sobie swoją własną opinię na temat tego bukmachera, dobrze jest postawić choć jeden kupon.

Obsługa klienta w Betfan koniecznie zasługuje na pochwałę – bardzo szybko reaguje na każde zgłoszenie. Betfan oferuje także kilka różnych popularnych metod płatności oraz solidną aplikację mobilną, która pozwala na szybkie obstawianie meczów, w sytuacji, kiedy nie posiada się dostępu do komputera. Ponadto zaskakuje także wieloma ciekawymi opcjami oraz zachwyca swoim przyjaznym dla użytkownika interfejsem. Aplikację z powodzeniem można pobrać zarówno na telefon z system Android jak i iOS, toteż żaden użytkownik nie musi obawiać się braku płynności aplikacji lub też nieodpowiednio dopasowanej rozdzielczości.

5 / 5. Ocen: 5

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Bukmacherzy