wtorek, 6 czerwca, 2023
spot_img

Legalni bukmacherzy

Jak jest przeprowadzana weryfikacja tożsamości w bukmacherach online?

Każdy bukmacher online w Polsce ma swoje sposoby, by zabezpieczać własne interesy. Jednym z nich jest weryfikowanie tożsamości Klientów, którzy chcą zlecić wypłatę (np. na konto bankowe albo do portfela internetowego itd.). Po co dokładnie taka procedura jest przeprowadzana? Czy użytkownicy firm bukmacherskich mają się w ogóle czego obawiać?

jak zweryfikować konto u bukmachera
Jak bukmacherzy weryfikują konto bukmacherskie?

Dlaczego bukmacherzy przeprowadzają proces weryfikacji Klienta?

Co sprawia, że w dzisiejszych czasach tak naprawdę wszystkie firmy bukmacherskie przeprowadzają ten konkretny proceder? Warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Porządne podmioty z tej branży muszą zabezpieczać swoje interesy przeciwko działaniu oszustów. Od razu warto zauważyć, że popularni bukmacherzy są uczciwe i sprawiedliwie traktują własnych Klientów. Tego samego wymagają jednak od drugiej strony. Dlatego nie powinno dziwić, że taka właśnie procedura jest przeprowadzana. Przed czym jednak konkretnie chcą się zabezpieczyć te właśnie firmy? Np. przed osobami, które chcą wyłudzać bonusy.

Obecnie firmy bukmacherskie jak STS czy Fortuna bardzo chętnie oferują np. rozmaite promocje powitalne. Dla nowych użytkowników, którzy chcą spróbować swoich sił w świecie hazardu. W takiej właśnie sytuacji wyboru nie brakuje. Niektóre bonusy powitalne są natomiast tak atrakcyjne, że niektórzy… chcą kilka razy z nich skorzystać. A tak nie można robić. Przynajmniej zgodnie z prawem, w legalny sposób. Niestety, niektórzy gracze mają swoje „metody”. Np. rejestrują się na zupełnie inne dane. Wymyślają tożsamość i myślą, że to przejdzie. Często wciągają do swojego pomysłu mamę, tatę, babcię, dziadka itp. Tutaj także nie brakuje wielu opcji. Zazwyczaj jednak te osoby nie mają nic wspólnego z zakładami bukmacherskimi. A przecież jest zasada, że na jedno gospodarstwo domowe przypada jeden bonus powitalny. Nic zatem dziwnego, że firmy bukmacherskie muszą być przygotowane na takie działania.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Po co jeszcze jest przeprowadzana weryfikacja tożsamości Klientów? Chodzi o wykrywanie multikont. To kolejna plaga. Niektórzy mają tak naprawdę wiele kont. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej firm bukmacherskich (STS, Fortuna) stara się jak najszybciej zidentyfikować takich nieuczciwych userów. Oczywiście, trzeba liczyć się z karami. Może to być zamrożenie środków albo nawet całkowite zablokowanie konta. Dodatkowo weryfikacja jest wykonywana po to, by przeciwdziałać praniu brudnych pieniędzy. Niektórzy bowiem używają firm bukmacherskich właśnie w tym celu. A czasami użytkownicy obstawiają, chociaż nie mogą, bo jest to zakazane w ich kraju. Weryfikacja tożsamości pozwoli oczywiście wykryć takie – niezgodne z prawem – poczynania.

Weryfikacja bukmachera – czy jest się czego obawiać?

To zależy. Jeśli jesteś uczciwy, to oczywiście nie. Pamiętaj o tym, by kooperować z porządnymi, legalnymi firmami bukmacherskimi. Wtedy weryfikacja tożsamości nie będzie stanowiła żadnego problemu. Często jest tak, że użytkownicy dostają prośbę o przesłanie dokumentów, kiedy zlecają pierwszą wypłatę. Zaczynają podejrzewać, że bukmacher online chce ich oszukać, dlatego wymyśla takie właśnie procedury. Jest to jednak standard w tej branży. Jeśli zarejestrowałeś się na swoje dane, a w chwili wykonania tego kroku byłeś pełnoletni, to możesz spać spokojnie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto być na pewno ostrożnym, ponieważ czasami popełniamy błędy nie będąc tego do końca świadomym. Dzieje się tak właśnie ze wspomnianymi bonusami powitalnymi. Ty i Twój brat chcecie zacząć obstawiać? Niekiedy dwie osoby z jednego domu rejestrują się zatem w firmie bukmacherskiej. Ten podmiot może to uznać za próbę oszustwa. Wszak w regulaminie jest punkt mówiący o tym, że na jedno gospodarstwo domowe może przypadać tylko jeden bonus. Nie wolno o tej sprawie zapominać. Warto zatem dokładnie zapoznać się z regulaminem danej promocji. Nie zaszkodzi też napisać do przedstawiciela konkretnego buka. Możesz w tym celu wybrać czat live itp. Być może ta sprawa zostanie pozytywnie rozwiązana, a Ty z bratem będziecie mogli korzystać z usług danej firmy bukmacherskiej.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polska firma bukmacherska Betfan – Kod promocyjny na bonus

Warto jednak najpierw skontaktować się, a dopiero potem podejmować pewne ruchy. Jeśli to bukmacher pierwszy zauważy nieprawidłowości, to będzie zdecydowanie trudniej rozwiązać ten problem. Osoby, które świadomie łamią zaś regulamin muszą oczywiście liczyć się ze wszystkimi konsekwencjami. Wliczając w to nawet zamknięcie danego konta na zawsze. Nie wolno zatem wymyślać danych albo np. zawyżać swojego wieku.

Jakie dokumenty są wymagane do weryfikacji konta?

Chcesz szybko przejść przez proces weryfikacji konta u bukmachera online? W takim razie warto przygotować sobie skany określonych (w regulaminie) dokumentów. Przede wszystkim firmom bukmacherskim chodzi o dowody osobiste. Czasami można również dostarczać skany prawa jazdy, paszportu itp. Co jeszcze jest wymagane? Niekiedy należy potwierdzić obecny adres zameldowania. Wszystko na tej płaszczyźnie zależy od konkretnego bukmachera. Jak długo trwa zaś proces weryfikacji w praktyce? To maksymalnie kilka dni. Potem będziesz mógł już swobodnie wypłacić pieniądze.

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Bukmacherzy