wtorek, 6 czerwca, 2023
spot_img

Legalni bukmacherzy

Jak obstawiać zakłady akumulacyjne?

Granie taśmami ma wśród polskich typerów spore grono zwolenników. Termin „taśmy” oznacza kupony akumulacyjne (lub inaczej określane jako kombinacyjne), które składają się z bardzo dużej liczby zdarzeń, najczęściej z niskimi kursami. Tylko od gracza zależy wysokość kursów na poszczególne spotkania znajdujące się na kuponie, jednak wszyscy doświadczeni gracze doskonale zdają sobie sprawę z tego, że wysokie kursy to zawsze o wiele większe ryzyko. Jak obstawiać zakłady kombinacyjne, aby cieszyć się wysokimi wygranymi? Na to pytanie odpowiadamy poniżej. 

jak obstawiac zakłady ako?
Jak obstawiać zakłady akumulacyjne żeby wygrywać pieniądze?

Jak obstawiać zakłady akumulacyjne, aby się to opłacało?

Im więcej zdarzeń obstawimy w ramach jednego kuponu, tym większe jest ryzyko, iż okaże się on nie trafiony. Z tego powodu bardzo wielu rozsądnych graczy całkowicie rezygnuje z obstawiania tego rodzaju zakładów. Mimo tego, śmiałków chcących spróbować swoich sił w takiej ryzykownej grze nie brakuje. Trzeba jednak zawsze zdawać sobie sprawę z tego, że gdy obstawiamy zakłady ze znacznie zawyżonym AKO, nie ma jakichkolwiek szans na odniesienie sukcesu. Nie ma tutaj znaczenia to, jak duże jest nasze doświadczenie. Bardzo wiele zależy przede wszystkim od szczęścia. Oto wskazówki, o których powinna wiedzieć każda osoba chcąca rozpocząć obstawianie zakładów kombinacyjnych. 

Nie ma pewniaków w zakładach bukmacherskich!

Zasada numer jeden, o której muszą wiedzieć wszyscy gracze obstawiający zakłady bukmacherskie brzmi: nie ma czegoś takiego jak pewniak. Bez względu na wysokość kursu, każde dodatkowe spotkanie znajdujące się na kuponie zmniejsza szanse na powodzenie obstawionego przez nas kuponu. Stanowczo odradzamy obstawianie spotkań po niskich kursach takich jak 1,10, 1,15 lub 1,30. Zamiast obstawienia kilku spotkań znacznie lepszym rozwiązaniem jest umieszczenie jednego po wyższym kursie. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Różnorodność to priorytet

Każda osoba chcąca rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem zakładów akumulacyjnych, musi wdrożyć drugą zasadę: różnorodność to podstawa! Nie wolno ograniczać się do zakładów typu 1X2. Warto poszukać interesujących kursów na BTTS, liczbę bramek, rzutów rożnych, rzutów karnych czy handicapy. Podczas sprawdzania ofert firm bukmacherskich trzeba zachowywać szczególną ostrożność – czasem można natrafić na bardzo ciekawe oferty, które zapewnią duże zyski! 

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Dokładna analiza każdego spotkania 

To najbardziej czasochłonne zadanie, które przed nami stoi. Dotyczy to w szczególności tych graczy, którzy na swoich kuponach umieszczają bardzo wiele zdarzeń. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że czas poświęcony na te analizy na pewno się nam opłaci, ponieważ znacząco zmniejszymy ryzyko błędnego oszacowania danych zdarzeń i nie stracimy swoich pieniędzy. 

Nie wolno odgrywać się na siłę

Ostatnia wskazówka, o której powinien wiedzieć każdy gracz, brzmi: nie wolno odgrywać się na siłę. Jeśli od jakiegoś czasu mamy złą passę w obstawianiu zakładów, to lepiej dać sobie kilka dni przerwy i poczekać na przypływ weny. Granie pod wpływem emocji przyniesie więcej szkód niż pożytku. 


Czy AKO się opłaca?

Opłacalność obstawiania AKO
Oferta AKO u bukmacherów

Podsumowanie

Obstawianie AKO jest opłacalne, oczywiście wymagana jest do tego odpowiednia analiza i przygotowanie.

5

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Bukmacherzy