środa, 4 października, 2023
spot_img

Legalni bukmacherzy

Jak typować piłkę nożną w zakładach bukmacherskich?

Obecnie nie trzeba nikogo przekonywać, że piłka nożna jest zdecydowanie najpopularniejszym sportem na świecie. Amatorsko lub profesjonalnie najwięcej ludzi uprawia właśnie tą dyscyplinę sportu. W zakładach bukmacherskich w Polsce jest to oczywiście najczęściej obstawiana dyscyplina sportu. Jak obstawiać piłkę nożną żeby wygrywać pieniądze u bukmachera?

jak obstawiać piłkę nożną
Jak obstawiać piłkę nożna żeby wygrywać pieniądze u bukmacherów?

Dlaczego warto obstawiać mecze piłki nożnej?

Piłka nożna zawsze zajmuje najbardziej istotne miejsce w ofercie firm bukmacherskich, na przykład w LVbet jest ponad połowa wszystkich zakładów na żywo. Warto bowiem zdawać sobie sprawę, że zakłady na omawianą dyscyplinę sportu obejmują zdecydowanie największą liczbę krajowych lig. Ponadto na pojedynczy mecz piłki nożnej zawsze u bukmacherów dostępna jest największa liczba zakładów możliwych do postawienia. Piłka nożna rocznie w każdym kraju przyciąga miliony ludzi przed telewizory lub na stadiony.

Jest to najczęściej uprawiany sport praktycznie w każdym kraju, doskonałym przykładem może być fakt, że praktycznie w każdym państwie ligowe rozgrywki zostały podzielone na wiele klas rozgrywkowych. Zdecydowana większość funkcjonujących firm bukmacherskich właśnie na piłce nożnej opiera swoją ofertę zakładów. Osoby, które chcą zarabiać na obstawianiu piłki nożnej muszą zapoznać się z najbardziej istotnymi zasadami. Jak zatem należy efektywnie typować spotkania piłki nożnej?

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Na czym polega specyfika obstawiania meczów piłki nożnej?

Osoby podejmujące decyzję o typowaniu spotkań piłki nożnej koniecznie powinny wcześniej dokonać bardzo dokładnej analizy dwóch drużyn. Istotne znaczenie ma bowiem nie tylko forma, ale również sytuacja w tabeli. Jakie aspekty należy uwzględnić podczas obstawiania meczów piłki nożnej?

– statystyki – warto mieć świadomość, że statystyki są bardzo dużą bazą wiedzy nie tylko przy typowaniu meczów piłki nożnej, ale również jakichkolwiek innych zakładów bukmacherskich. Oczywiście konieczna jest umiejętność korzystania z nich. Podczas analizy należy uwzględnić czy dany zespół będzie rozgrywał spotkaniu u siebie albo na wyjeździe. Nie można zapomnieć o sprawdzeniu strzelanych bramek czy bezpośrednich spotkaniach. 

– forma – jak wiadomo nawet najlepsze zespoły nie będą w stanie utrzymać bardzo wysokiej, równej formy przez cały sezon, jest to po prostu niemożliwe. Rekomendowane jest zatem stawianie na zespoły, które w ostatnich tygodniach prezentowały bardzo wysoką formę. Można również zdecydować się na stawianie na drużyny, które grają znacznie poniżej oczekiwać na tzw. „przełamanie złej passy”. 

– stan kadrowy – trzeba uwzględnić fakt, że na kadrę zespołu w danej części zespołu bardzo duży wpływ mają wykluczenia, mecze reprezentacyjne czy nawet kontuzje. Jest to szczególnie istotny aspekt szczególnie podczas typowania zespołów, które nie mają szerokich kadr. Każda strata istotnego zawodnika będzie praktycznie nie do zastąpienia. Rekomendowane jest także bardzo dokładne zapoznanie się po zakończeniu danego okna transferowego z ewentualnymi wzmocnieniami czy stratami drużyn.

opinie zakłady bukmacherskie

Profesjonalni typerzy obstawiają piłkę nożną ze względu na bardzo bogatą ofertę zakładów. Ilość pomyłek bukmacherów jest tutaj największa, zawodowi typerzy potrafią te pomyłki wykorzystać.

Ekspert

forum betonline.net.pl

– mobilizacja oraz morale – jest to również bardzo istotna kwestia. Każdy zespół walczący o mistrzostwo albo utrzymanie się w lidze będzie podchodził do meczu maksymalnie skoncentrowany. Z kolei drużyny mające już pewną pozycję mogą wystawiać rezerwowy lub osłabiony skład. Bardzo ważne sygnały związane z odpuszczeniem spotkania przez dany zespół będą dawali trenerzy, którzy mogą wystawić na mniej ważne spotkania rezerwowe składy. 

– pozostałe czynniki – do innych czynników, które oddziaływują na grę danego zespołu należy zaliczyć warunki atmosferyczne czy zwolnienie trenera. 

Jak obstawiać mecze piłki nożnej na żywo?

Nie wszyscy mają świadomość, że mecze piłki nożnej zawsze u firmy bukmacherskiej będą stanowiły zdecydowaną większość zakładów dostępnych na żywo. Niestety dla zdecydowanej większości typerów obstawianie będzie kończyło się bardzo szybką utratą kapitału. W jaki sposób powinno się zatem grać mecze piłki nożnej na live, by zarabiać? Konieczne jest dostosowanie się do następujących zasad:

– gracz powinien obstawiać spotkania, które ma możliwość oglądać – warto mieć świadomość, że kursy na zakłady live zawsze będą ustawiane według aktualnej sytuacji na boisku. Osoby, które będą zatem oglądały dane spotkanie, mogą nie tylko obserwować zdarzenie, ale również podejmować trafne decyzje. 

– odstawienie emocji — największym wrogiem każdego gracza w zakładach na żywo będą odgrywały emocje. Niestety zdecydowana większość typerów daje się im ponieść. Rekomendowane jest granie tylko takich zakładów, które uważa się za rozsądne. 

betclic polska bonus bez depozytu
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na cashback

– gra wysokich kursów, w których widzi się value – koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że fakt, iż na daną drużynę jest bardzo wysoki kurs, nie oznacza, iż jego pozytywne zakończenie będzie niemożliwe. 

– ważne są mniejsze, ale regularne zyski — należy pamiętać, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będą regularne mniejsze zyski, niż większe zarobki, ale okolicznościowe. 

– granie singli— praktycznie każdy bukmacher ma możliwość łączenia zakładów na żywo. Rekomendowane jest unikanie takiego rozwiązania. Trzeba bowiem uwzględnić fakt, że im więcej zdarzeń będzie znajdowało się na dany kuponie, tym będzie mniejsza szansa na zwycięstwo. Zakłady akumulacyjne to większe wygrane, ale rownież większe ryzyko straty. 

– nie powinno się grać zdarzeń losowych —polecane jest unikanie obstawiania zdarzeń losowych, do których należy zaliczyć np. pierwsze zdarzenie. 

– nie jest rekomendowane granie strzelców bramek – takie zakłady zawsze wiążą się z ogromnym ryzykiem.

– granie na gospodarzy – trzeba zdawać sobie sprawę, że statystycznie częściej zwycięstwa odnoszą gospodarze. Warto zatem unikać stawiania pieniędzy na gości. 

 – granie overów bramkowych w drugich połowach – należy wiedzieć, że wraz z upływem czasu będą spadały siły witalne piłkarzy. Zdecydowanie łatwiej będzie wtedy o błędy, co w konsekwencji doprowadza nie tylko do większej liczby sytuacji bramkowych, ale również bramek. 

Podsumowanie

Bardzo duża liczba czynników oddziałujących na prognozy przedmeczowe powoduje, że efektywne obstawianie spotkań piłki nożnej będzie możliwe tylko wtedy, gdy gracz będzie nie tylko regularnie śledził informacje ze świata omawianej dyscypliny sportu, ale również sukcesywnie zaznajamiał się ze specyfiką obstawiania piłki nożnej. 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Bukmacherzy