środa, 4 października, 2023
spot_img

Legalni bukmacherzy

Jak typować zakłady w Betgames?

STS to jeden z najlepszych polskich bukmacherów. Działa na rynku od 1997, co oznacza, że starszy od niego był tylko Totolotek. Czym spółka ta zasłużyła sobie na szacunek wśród klientów i dlaczego gracze tak bardzo lubią korzystać z jej usług? Wiele ludzi docenia przede wszystkim to, że bukmacher ten jest niezwykle przełomowy i potrafi zaskoczyć ciekawymi rozwiązaniami. Jednym z najnowszych uaktualnień, które bukmacher wprowadził do swojej oferty, jest BetGames, czyli gry karciane, które tak naprawdę wcale nie są karciankami, ale sprawiają takie wrażenie. Jak wygląda aktualna oferta bukmachera STS i czym dokładnie są te BetGames?

betgames sts bonus bez depozytu
Co to jest Betgames od bukmachera STS?

Oferta zakładów bukmachera STS

Zakłady bukmacherskie STS działają na polskim rynku od 1997 i przez ten czas przyciągnęły do siebie naprawdę wielu klientów. Mimo że obecnie spółka ta traci nieco w stosunku do swoich młodszych kolegów, to w dalszym ciągu miliony graczy nie wyobrażają sobie polskiego rynku bukmacherskiego bez tej właśnie firmy.

Przez ponad 20 lat funkcjonowania w naszym kraju bukmacher STS otworzył ponad 600 punktów naziemnych obstawiania zakładów, a także przygotował wspaniale działającą stronę internetową i aplikację mobilną. Bukmacher zatrudnia kilka tysięcy pracowników, a także każdego roku wpłaca do budżetu państwa pieniądze z podatków w ilości kilku milionów złotych. Można więc powiedzieć, że jest to polskie dobro narodowe.

Wróćmy jednak do tematu. Udział bukmachera STS w rynku wynosi obecnie powyżej  40%. Żadna inna spółka nie może pochwalić się aż tak dużym obrotem. Oczywiście nie bierzemy tu pod uwagi firm działających w szarej strefie, czyli niepłacących podatków w naszym kraju. Szacuje się, że obroty takich spółek sięgają niemalże drugie tyle. Dopóki państwo polskie nie podejmie kolejnych kroków, w celu zwalczenia szarej strefy, zapewne nic już się nie poprawi. 

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Strona STS jest bardzo ładna i czytelna, a korzystanie z niej jest niezwykle przyjemne. Równie dobrze prezentuje się aplikacja mobilna, która od wielu lat stawiana jest jako przykład programu idealnego. Skorzystać z niej mogą wszyscy, którzy posiadają telefony i tablety oparte na systemie iOS lub Android. Pozostałe osoby muszą zadowolić się mobilną wersją strony, która posiada wiele funkcji tej standardowej, ale niestety nie ma znanych z aplikacji powiadomień push i innych przydatnych funkcjonalności. 

Jak wygląda sytuacja z dostępnymi dyscyplinami i zakładami innymi niż sportowe? No cóż, jest nieźle, ale trzeba przyznać, że bukmacherzy osiągnęli już chyba swoje maksimum i nie są w stanie zaoferować nam więcej. Z jednej strony i tak mało kto chciałby obstawiać jakieś egzotyczne sporty, ale z drugiej byłby to jakiś nowy sposób promocji, coś, czego jeszcze nie było.

Promocje w STS również są całkiem niezłe. Wpłacając pieniądze, otrzymamy bonus w wysokości 1200 złotych, a weryfikując swoją tożsamość dodatkowy freebet o wartości 25 złotych. Pora jednak przyjrzeć się temu, o czym pisaliśmy już na początku, czyli BetGames, symulowane gry karciane. 

BetGames – co to jest i obstawiać zakłady?

BetGames to tzw. symulowane gry karciane. Ze względu na to, że wszystko musi być zgodne z zasadami ustawy hazardowej, nie mamy możliwości, by usiąść do stołu i zabrać się za własnoręczne tasowanie i wybieranie kart. O nie, BetGames to po prostu transmisja z toczących się aktualnie rozgrywek karcianych, w których główną rolę gra krupier i to właśnie on wyciąga karty i prowadzi całą rozgrywkę.

No dobra, a jaka w tym wszystkim rola typera? Jedynym zadaniem graczy jest obstawianie tego, jaka będzie kolejna karta, jaki układ pojawi się zaraz na stole. Ot, typowa bukmacherka, tylko w nieco innym, karcianym środowisku. Nie ma problemu, że ktoś nie odnajdzie się w tych rozgrywkach, gdyż wszystko jest naprawdę proste i oczywiste.

Dzięki takiemu rozwiązaniu BetGames są całkowicie legalne i nie ma problemu z wprowadzeniem ich do oferty bukmachera. Oznacza to też, że my, jako gracze, możemy całkiem bezpiecznie korzystać z takich usług.

betgames poker online
Jak obstawiać poker online w Betgames STS?

Jak zagrać w BetGames?

Ze względu na to, że BetGames dostępne są tylko i wyłącznie u bukmachera STS, musimy założyć konto na stronie tej spółki. Warto pamiętać o tym, że jedno konto pozwala nam na jednoczesne obstawianie BetGames i zakładów bukmacherskich, więc nawet jeśli któraś z usług nie przypadnie nam do gustu, zawsze możemy skorzystać z tej drugiej. Na początku zakładamy tzw. konto tymczasowe na stronie bukmachera www.sts.pl.

opinie zakłady bukmacherskie

Betgames to najlepsze co spotkało Polskie zakłady bukmacherskie od wielu lat, teraz zapewne kolejni bukmacherzy wprowadza usługę zakładów na gry karciane

Ekspert

forum betonline.net.pl

Jest ono ważne przez miesiąc i posiada ograniczenia w postaci maksymalnej stawki i wygranej na jednym kuponie. Posiadacze tego konta nie są także uprawnieni do otrzymania freebeta. W celu zmiany konta w normalne musimy tylko wysłać skan dowodu osobistego i już po kilku godzinach pracownicy bukmachera przejrzą nasze dane, a konto zmieni się w stałe. 

Pora teraz przyjrzeć się wszystkim dostępnym w tej usłudze grom. Do dyspozycji mamy trzy tytuły – Poker, Wojnę i Bakarat. Nie jest to zbyt dużo, ale z drugiej strony, po co więcej, skoro w każdej robimy to samo, a jedyne co się różni to sposób rozdawania kart. 

poker online legalnie w polsce
STS poker online legalnie w Polsce

Poker opiera się na znanym nam dobrze Texas Hold`em. W grze dostępnej na STS bierze udział sześciu graczy, którzy otrzymują po dwie karty. Pięć zakrytych kart trafia na stół. Naszym zadaniem jest przewidzieć, który z graczy wygra dane rozdanie i jaki najlepszy układ pojawi się na stole. W tej grze może przydać się podstawowa znajomość zasad pokera, a w szczególności układów kart.

Wojna to gra dzieciństwa dużej ilości ludzi. Tu nie ma żadnych skomplikowanych zasad, a naszym jedynym zajęciem jest przewidzenie, jaka karta pojawi się w następnej kolejności. Krupierka wyciąga kartę dla nas, a później musimy obstawić czy kolejna, która pojawi się na stole, będzie mniejsza, czy też większa od już leżącej.

Bakarat to jedna z najpopularniejszych gier karcianych na świecie. W tym przypadku przydadzą nam się podstawy matematyki, gdyż musimy przewidzieć, kto będzie zwycięzcą danego rozdania. Jest to osoba, która zdobędzie 9 punktów. W przypadku, gdy karty na stole będą miały wartość większą niż 10, bierzemy pod uwagę tylko drugą cyfrę. 

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Bukmacherzy