wtorek, 6 czerwca, 2023
spot_img

Legalni bukmacherzy

Jak zostać graczem VIP w zakładach bukmacherskich?

Jak stać się użytkownikiem, który będzie mógł liczyć na specjalne traktowanie w konkretnej firmie bukmacherskiej? Okazuje się, że nie brakuje graczy, którzy są członkami elitarnego grona VIP. Co zrobić, aby tam jednak trafić? Jakie wynikają z tego tytułu korzyści? Czy opłaca się być lojalnym użytkownikiem konkretnej firmy bukmacherskiej?

jak zostać graczem vip
Jak zostać graczem VIP w zakładach bukmacherskich?

Kto trafia do tego elitarnego grona VIP?

Obecnie można zdecydować się naprawdę na wielu różnych bukmacherów, którzy działają w Polsce legalnie, na przykład LVbet czy STS. Zawsze jednak uważamy, że nie powinno się stawiać na pierwsze z brzegu rozwiązania, ponieważ pod wieloma względami nie jest to optymalny wybór. Najlepiej decydować się na takie firmy bukmacherskie, które gwarantują rozmaite korzyści. Przede wszystkim muszą to być bukmacherzy całkowicie legalni jak Betfan. Powinni mieć zatem odpowiednie zezwolenia, żeby swobodnie oferować zakłady wzajemne. Dodatkowo takie firmy bukmacherskie muszą być również wybierane pod kątem oferty. Aby po prostu nie brakowało w niej rozmaitych dyscyplin do typowania.

Ważnym tematem jest również strefa VIP. Warto dowiedzieć się, co trzeba zrobić, aby tam trafić. Jest to elitarne grono konkretnej społeczności bukmacherskiej. Kto może do niej dołączyć? Są to oczywiście lojalni użytkownicy. Trzeba zatem nie tylko zarejestrować się i skorzystać z bonusu powitalnego itp. Do grona VIP trafiają hazardziści, którzy mają już określony staż w ramach konkretnego bukmachera. W związku z tym ta firma hazardowa ma pewność, że warto nagradzać tego typu typerów. Dobrze jest natomiast być w takim elitarnym gronie. Szczególnie, że można liczyć na różnego rodzaju przywileje.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Bonusy od depozytów to dodatkowe korzyści

Jakie wynikają z tego tytułu korzyści? Można m.in. liczyć na rozmaite bonusy od kolejnych wpłat. Nowi użytkownicy oczywiście otrzymują bonus powitalny. Dotyczy on zazwyczaj pierwszego depozytu. Osoby, które znajdują się natomiast w elitarnym gronie VIP otrzymują promocje dedykowane wyłącznie dla nich. Tylko oni mogą zatem z nich skorzystać. Może to być właśnie zatem np. bonus od kolejnego depozytu wykonanego w tym lub następnym tygodniu itp.

opinie zakłady bukmacherskie

Zostanie typerem VIP to nie tylko prestiż i dodatkowe korzyści ale także większe wygrane u bukmacherów.

Typer VIP

forum betonline.net.pl

Poza tym typerzy mogą liczyć na specjalne traktowanie pod innym względem. Często gracze z tego grona mają bowiem dedykowaną Obsługę Klienta. W związku z tym ich sprawy – także związane z bonusami lub innymi promocjami – są załatwiane po prostu poza kolejnością.

betclic polska bonus bez depozytu
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na cashback

Co jeszcze jest oferowane dla graczy VIP?

Tak naprawdę dużo tutaj zależy od konkretnego bukmachera. Na pewno jednak warto być w elitarnym gronie VIP danej społeczności bukmacherskiej. Chodzi nie tylko o bonusy od kolejnych depozytów. W niektórych firmach bukmacherskich można również liczyć na uczestnictwo w rozmaitych wydarzeniach sportowych. To szansa, aby poznać zaś wiele ciekawych osobistości. Na takich spotkaniach ludzie wymieniają się nie tylko informacjami, lecz również kontaktami. Oczywiście, każdy z takich graczy ma szansę na żywo zobaczyć w akcji wiele wspaniałych drużyn lub zawodników. To wszystko natomiast powoduje, że naprawdę warto postarać się, by dołączyć do grona VIP.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Bukmacherzy