środa, 4 października, 2023
spot_img

Legalni bukmacherzy

Najlepsi bukmacherzy w Polsce – jaki kod promocyjny od STS, a jaki bonus od Fortuna

STS i Fortuna to bez wątpienia dwie najlepsze firmy bukmacherskie. Od wielu lat te podmioty hazardowe są bardzo wysoko w rozmaitych rankingach. Dlaczego tak się dzieje? Poznaj wszystkie najbardziej istotne fakty (o których być może nie miałeś pojęcia) na temat tych podmiotów hazardowych.

Co warto wiedzieć o STS?

Przede wszystkim STS to legalna firma bukmacherska. Można rzec, że ten podmiot hazardowy najbardziej zyskał na wprowadzeniu nowelizacji do Ustawy Hazardowej. W tym momencie STS ma około 50% wpływów na polskim rynku. Warto zauważyć, że ten podmiot hazardowy dba nie tylko o Klientów. Zaraz przekonasz się, jak dokładnie. Dodatkowo STS wspiera od lat polski sport. Jest to sponsor np. reprezentacji narodowej w piłce nożnej mężczyzn. Co oferuje ta firma hazardowa dla nowych graczy? Jeśli wpiszesz sts kod promocyjny, to możesz zainkasować bonus bez depozytu. W tym momencie wynosi on 25 PLN (stan na 22 września 2021 roku). Otrzymasz freebet, czyli zakład bez ryzyka. Jeśli zaś wolisz bonus z depozytem, to STS ma dla Ciebie jeszcze bardziej hojną ofertę. Obecnie możesz liczyć na 100% do 1200 PLN. A to tak naprawdę dopiero początek. W końcu STS przygotowuje regularnie atrakcyjne oferty nie tylko dla nowych, ale tak samo dla stałych użytkowników.

STS jest bardzo lubiany ze względu na hojną ofertę. Warto dodać, że wydarzenia oferowane przez ten podmiot hazardowy możesz obstawiać w punktach stacjonarnych lub grając przez sieć. Ewentualnie masz okazję typować korzystając z prostej w obsłudze aplikacji mobilnej. Co konkretnie jest do gry? To przeróżne wydarzenia sportowe. Co ciekawe, masz okazję grać także eventy polityczne, czy rozrywkowe. W STS jest bardzo rozwinięty dział esportu. Możesz także spróbować przewidywać to, jakie będą wyniki w ramach dyscyplin wirtualnych.

Co oferuje Fortuna?

Często wybieranym bukmacherem jest także Fortuna. To kolejny doświadczony i bardzo lubiany podmiot hazardowy. Oczywiście, Fortuna jest także w gronie legalnych firm bukmacherskich. Działa zatem na mocy dokumentów wystawionych przez Ministerstwo Finansów. W tym momencie nowe osoby mogą zainkasować bardzo dobry fortuna bonus na start. Jest to zaś zakład bez ryzyka do kwoty 600 PLN. Wystarczy tylko zarejestrować się na stronie internetowej Fortuny oraz wpłacić depozyt. Jeśli jesteśmy przy tym temacie, to gracze mają wiele opcji, aby to uczynić. Możesz skorzystać nawet z konta bankowego. Jeśli zaś przegrasz pierwszy zakład, to nie ma co panikować. W końcu nic nie stracisz. Warto dodać, że oferowane są także m.in. AKO bonusy. Im więcej zakładów na kuponie, tym większy bonus. Dzięki temu Twoje ewentualne wygrane będą bardzo wysokie. Na szczęście możesz także liczyć na inne, hojne oferty. Nie tylko dla nowych użytkowników.

Co jest do gry? Oferta Fortuny to kolejny argument przemawiający za tym, by zdecydować się na tego internetowego bukmachera (dodatkowo możesz obstawiać w punktach stacjonarnych lub korzystając z apki). Nie ma problemów, by grać wydarzenia sportowe, rozrywkowe, polityczne, a nawet finansowe.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Bukmacherzy