wtorek, 6 czerwca, 2023
spot_img

Legalni bukmacherzy

Polska firma bukmacherska Betfan online

Obstawianie zakładów bukmacherskich to prawdziwa żyła złota – takie opinie niezwykle często są powielane przez osoby, którym na zakładach bukmacherskich udało się zdobyć prawdziwą fortunę. W tego typu stwierdzeniach jest bardzo wiele prawdy. Jest mnóstwo osób, którym na wysłaniu jednego dobrego kuponu udało się zarobić nawet kilkaset tysięcy złotych. W dzisiejszym artykule przygotowaliśmy artykuł, w którym zawarliśmy informacje na temat niezwykle popularnego bukmachera Betfan. Jakie propozycje dla graczy przygotowała ta Polska firma bukmacherska i czy warto założyć w niej konto? 

polska firma bukmacherska betfan
Legalne obstawianie bez podatku w Betfan online

Betfan – informacje na temat firmy bukmacherskiej

Betfan to jedna z najpopularniejszych firm bukmacherskich w Polsce. Utworzono ją stosunkowo niedawno, jednak od razu podbiła serca polskich zawodników. Betfan zezwolenie od Ministerstwa Finansów na świadczenie usług bukmacherskich uzyskał w dniu 29 października, a swoją ofertę dla graczy udostępnił w kwietniu 2019 roku. Czy jest to bukmacher, który może walczyć z najpotężniejszymi polskimi bukmacherami? Sprawdźmy to. 

Czy oferta firmy bukmacherskiej Betfan może przyciągnąć użytkowników? 

Każdy bukmacher powinien wiedzieć o tym, że elementem przyciągającym użytkowników do założenia u niego konta, jest przede wszystkim dobra oferta oraz promocje. Pod tym względem firma bukmacherska Betfan radzi sobie całkiem dobrze. Betfan proponuje swoim użytkownikom około 30 rozmaitych dyscyplin. Wśród nich znajduje się między innymi piłka nożna, hokej, tenis, koszykówka, siatkówka, żużel, rugby, boks czy kolarstwo. Ponadto, bukmacher ma także w swojej ofercie zakłady na sporty, które nie cieszą się zbyt dużą popularnością. Mowa tutaj na przykład o pesapallo czy o lekkoatletyce.

Elementem, który wyróżnia Betfan od innych bukmacherów jest także fakt, iż można tam znaleźć profesjonalne zakłady na szeroko rozumianą rozrywkę oraz politykę. Jeśli kogoś interesuje ta tematyka, z całą pewnością nie powinien się dłużej zastanawiać, tylko założyć konto w Betfan. Będzie to bardzo dobra decyzja. Zakłady na rozrywkę w Betfan dzielą się na kilka różnych kategorii. Są one następujące: 

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

  • zakłady dotyczące ekonomii (np. prognozowanie kursów walut),
  • zakłady dotyczące mediów (obstawianie wyników najpopularniejszych w Polsce programów rozrywkowych takich jak Taniec z gwiazdami, Dance dane dance, Eurowizja itd.),
  • zakłady dotyczące pogody (obstawianie temperatur oraz opadów deszczu, śniegu itd.),
  • zakłady dotyczące polityki (obstawianie wyników wyborów w Polsce, Europie i na świecie),
  • zakłady związane ze sferą show biznesu (obstawianie małżeństw, rozwodów oraz kłótni między rozmaitymi celebrytami),
  • zakłady dotyczące tematyki okołosportowej (np. transfery piłkarzy między drużynami, nowy prezes PZPN itd.).

Betfan bardzo mocno stawia na rozmaite zakłady związane ze sferą rozrywki. Pozwala mu to na dotarcie do nowych użytkowników, którzy szukają właśnie tego. W porównaniu z innymi bukmacherami pod tym względem Betfan zasługuje na bardzo duży plus! Wszyscy bukmacherzy powinni brać z niego w tym zakresie przykład. 

Jak zarejestrować się w zakładach Betfan? 

Rejestracja u bukmachera Betfan jest naprawdę bardzo prosta i przyjemna. Niektórzy gracze rezygnują z utworzenia konta u niektórych bukmacherów ze względu na fakt, iż cały proces rejestracyjny jest mocno skomplikowany. W Betfan pod tym względem jest zupełnie inaczej. W trakcie rejestrowania swojego konta w Betfan nie trzeba podawać numeru swojego konta bankowego ani skanu dowodu osobistego. Jest to ogromne ułatwienie dla wszystkich graczy, którym zależy na czasie. Formularz rejestracyjny Betfan pozbawiony jest zbędnych formalności. 

Betfan kod promocyjny na bonus
Polska firma bukmacherska Betfan – Kod promocyjny na bonus

W formularzy rejestracyjnym na stronie www.betfan.pl wystarczy podać tylko imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, PESEL oraz hasło. Opcjonalnie można także podać posiadany kod bonusowy. Wszystkie te informacje w zupełności wystarczają do tego, aby móc korzystać z pełnej oferty firmy bukmacherskiej Betfan. Pełna rejestracja w Betfan musi być dokończona dopiero przy pierwszej chęci wypłaty zgromadzonych przez gracza środków. 

Czy Betfan ma aplikację mobilną?

Aplikacje mobilne mają dzisiaj praktycznie wszyscy bukmacherzy, którym zależy na spełnianiu oczekiwań wszystkich użytkowników. Gracze to doceniają. Firma bukmacherska Betfan cały czas pracuje nad stworzeniem swojej aplikacji. Zgodnie z zapowiedziami, ma być ona dostępna na smartfonach wyposażonych w system iOS oraz Android. Na ten moment gracze muszą jednak korzystać ze strony internetowej bukmachera. Aplikacja mobilna Betfan ma ujrzeć światło dzienne niebawem. 

Jakie są kursy w Betfan? Betfan opinie typerów

Kursy to jedna z najistotniejszych kwestii, którą sprawdzają wszyscy gracze od razu po wejściu na stronę internetową danego bukmachera. Im są one wyższe, tym gracze chętniej korzystają z jego usług. Według statystyk, najlepsze kursy w tej chwili mają bukmacherzy forBET, TOTALbet oraz Fortuna. Jeśli Betfan opinie wśród klientów chce mieć jak najlepsze, powinien popracować nad zwiększeniem oferowanych kursów. Z pewnością przyczyni się to do wzrostu jego popularności. 

  • dobre promocje
  • obstawianie bez podatku
  • oferta na rozrywkę
  • dobre kursy
Polska firma bukmacherska Betfan przygotowała się do startu i od niemal samego początku wielu graczy przekonało się do tego bukmachera. Betfan to bardzo dobra opcja dla graczy początkujących.

5 / 5. Ocen: 11

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Bukmacherzy