wtorek, 6 czerwca, 2023
spot_img

Legalni bukmacherzy

Progresja na remisy – jak obstawiać tym systemem?

Co jakiś czas zastanawiasz się nad nowym systemem gry w zakładach bukmacherskich? Chcesz regularnie pomnażać swoje oszczędności? Do tej pory jest z tym natomiast różnie? Może zatem warto zastanowić się takim modelem gry? Czym cechuje się progresja na remisy? Jakie są jej najważniejsze znaki rozpoznawcze?

system progresji na remisy
Jak obstawiać zakłady systemem progresji na remisy?

Na czym polega ten system bukmacherski?

W głównej mierze chodzi o to, aby konsekwentnie grać na remisy w przypadku starannie wybranej drużyny. Jaka ekipa będzie najlepsza? O tym dowiesz się nieco później. Statystyki pokazują, że jest to metoda naprawdę niezła. Oczywiście, od razu trzeba zaznaczyć, że tak naprawdę nie ma jednego, całkowicie skutecznego, sposobu na grę. Jeśli myślisz, że go znajdziesz, to jesteś w dużym błędzie. Każdy system bukmacherski ma mniejsze lub większe wady. To jednak nie oznacza, że można grać bez żadnej taktyki. Wszak taka postawa prowadzi tylko do jednego – są to po prostu regularne przegrane oraz ciągłe kłopoty pod kątem finansowym…

Bardzo ważne jest tutaj to, aby nie tylko wybrać odpowiednią drużynę. Trzeba także grać za odpowiednie stawki i wybierać jedynie stosowne kursy. Najlepiej, aby wynosiły one więcej niż 3.00. Dobrze jest mieć też przygotowaną odpowiednią liczbę gotówki. Tak, aby wystarczyło jej na minimum kilka lub nawet kilkanaście poziomów. Jeśli masz nieco ograniczone środki finansowe, to pierwszy poziom powinien być rozpoczęty od jednej złotówki. Jeśli wygrasz, to trzeba wybrać inną drużynę i znowu grać na remisy. Co dzieje się natomiast w przypadku przegranej? W takiej sytuacji należy znowu zagrać na podział punktów w meczu danej ekipy – w następnej serii gier.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Cała idea systemu progresji na remisy polega na tym, aby w przypadku wygranej – na poszczególnym poziomie – nie tylko odrobić straty z poprzednich przegranych, ale także wyjść na swoje. W przypadku przegranej stawka powinna być zaś podniesiona dwukrotnie. Jak to wszystko wygląda w praktyce? Wyjaśnimy to na konkretnym przykładzie. Załóżmy, że udało Ci się trafić remis na trzecim poziomie. Do tej pory zainwestowałeś zatem 1 PLN, 2 PLN oraz 4 PLN (łącznie 7 PLN). Jeśli wygrałeś zaś na trzecim poziomie – po kursie 3.00 – to Twoja wygrana wyniosła 12 PLN brutto. Jesteś zatem do przodu kilka złotych – i to nawet po odliczeniu podatku.

Jak wybierać drużyny do progresji na remisy?

Bardzo ważne jest to, aby zdecydować się na odpowiednie drużyny. Jak je wyselekcjonować? Przede wszystkim wybierz odpowiednie rozgrywki ligowe. Takie, gdzie współczynnik dotyczący remisów jest stosunkowo wysokim. Uwzględniając topowe ligi, remisów nie brakuje np. w ekstraklasie francuskiej. Zresztą, dostęp do takich informacji jest aktualnie naprawdę bardzo prosty. Co jeszcze jest istotne? Najlepiej zdecydować się na kluby, które statystycznie – pod kątem poprzednich sezonów – notowały relatywnie dużo remisów. Jest bowiem spore prawdopodobieństwo, że w tej kampanii będzie po prostu podobnie.

poker online legalnie w polsce
STS poker online legalnie w Polsce

O czym jeszcze nie powinno się zapominać? Eksperci rekomendują, aby decydować się na ekipy ze środka stawki. Dlaczego? Czołowe drużyny przeważnie wygrywają. Natomiast outsiderzy zazwyczaj przegrywają swoje potyczki. Drużyny ze środka mają natomiast relatywnie sporo remisów. Dzięki temu eliminujesz po prostu ryzyko utraty swoich pieniędzy. Mogłoby tak się zdarzyć, gdyby dana ekipa np. przez kilkanaście spotkań nie zanotowała podziału oczek.

Najważniejsze zalety progresji na remisy

Co sprawia, że tak dużo osób decyduje się na ten właśnie system? Progresja na remisy generuje rozmaite zalety. Przy wyborze odpowiedniej drużyny – zakładające także stosowne stawki oraz kursy – można naprawdę liczyć na regularne zyski. Jest to metoda gry, która nie wymaga zbyt wielkiego zaangażowania. Tak naprawdę najwięcej czasu pochłania na samym początku.

Wtedy, kiedy trzeba zdecydować się na odpowiednią drużynę i starannie posprawdzać wszystkie najważniejsze aspekty. Potem trzeba zaś tylko grać jeden typ na kilka dni – w zależności od tego, jak często rozgrywane są poszczególne kolejki. Jest to zatem ciekawe rozwiązania dla osób, która zazwyczaj nie mogą poświęcić zbyt wiele czasu na analizę poszczególnych potyczek.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Bukmacherzy