wtorek, 6 czerwca, 2023
spot_img

Legalni bukmacherzy

Promocje bukmacherskie na ostatnie spotkania Euro 2020

Euro 2020 powoli zbliża się do końca. Przed nami ostatnie dziesięć dni tej imprezy. W tym okresie poznamy najlepszą ekipę narodową na Starym Kontynencie. Warto wykorzystać te ostatnie dziesięć dni na to, by zgarnąć rozmaite promocje. A tego typu ofert nie brakuje w firmach bukmacherskich…

promocje na euro 2020
Promocje bukmacherskie na ostatnie spotkania Euro 2020!

Hojna oferta LV BET na Euro 2020

Na co możesz liczyć np. w LV BET? Ten bukmacher internetowy, na co dzień reklamowany przez Jakuba Błaszczykowskiego, gwarantuje szereg promocji z okazji Euro 2020. Możesz np. liczyć na cashbacki. Jak jednak z nich skorzystać w praktyce? Sprawa jest prosta. Musisz najpierw dokonać depozytu do LV BET. Potem należy dokładnie przeanalizować ofertę na spotkania Euro 2020. Opcji nie brakuje i generalnie jest w czym wybierać. Co dzieje się dalej? Jeśli Twój kupon okaże się finalnie przegrany, to otrzymasz zwrot stawki. W przypadku zainwestowania 50 PLN, będzie to zaś dokładnie 25 PLN. Ta promocja trwa przez całe Mistrzostwa Europy. Jest zatem jeszcze kilka dni, by z niej skorzystać. Warunki są zaś proste i przejrzyste.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

W tym bukmacherze możesz dodatkowo liczyć na pakiet powitalny, którego popularni bukmacherzy w Polsce mogą tylko zazdrościć. Jeśli zatem jeszcze nie jesteś aktywnym użytkownikiem LV BET, to czas to zmienić. A teraz nadarza się ku temu znakomita okazja. Okazuje się, że możesz zainkasować nawet 3333 PLN. Przy pierwszym depozycie możesz zgarnąć 200 PLN, a przy drugim 1000 PLN. Jeśli zdecydujesz się na trzecią wpłatę, to otrzymasz zaś 333 PLN (w formie zakładu bez ryzyka). Jakby tego było mało, przez dwa tygodnie po dokonaniu rejestracji możesz obstawiać bez podatku. Nie ma przeszkód, by zainkasować także bonus 50% do 600 PLN. Jest on przeznaczony na spotkania ćwierćfinałowe Euro 2020. Przypomnijmy, że ta faza startuje już niedługo, ponieważ 2 lipca 2021 roku. Jakie są najważniejsze zasady tej właśnie promocji? Musisz na sam początek dokonać depozytu (minimalna kwota to 25 PLN). Jeśli zaś chcesz w całości skorzystać z oferowanego bonusu przez LV BET, to warto wpłacić 1200 PLN. Potem te środki będą mogły być użyte, ale tylko w przypadku określonych kuponów. Jakich? Ako składających się co najmniej z trzech zdarzeń. Dodatkowo kurs każdego z nich musi wynosić 1.25, a kurs ogólny nie powinien być mniejszy niż 2.50.

Ekspert+ w Fortunie

Fortuna z bonusem powitalnym oferuje dla swoich użytkowników wielkie pieniądze. Możesz bowiem zgarnąć nawet 30 000 PLN. Tyle bowiem znajduje się w puli. Ekspert+ to jednak spore wyzwanie. Nawet dla największych fachowców od Euro 2020. Aby wejść do gry o 30 000 PLN, musisz zagrać kupon akumulowany za minimum 5 PLN. To nie wszystko. Powinny być na nim umieszczone dokładne wyniki na ćwierćfinały Euro 2020. Już 2 lipca 2021 roku Szwajcaria zagra z Hiszpanami, a Belgowie staną w szranki z Włochami. Dzień potem czekają nas kolejne emocje. Dania zagra z Czechami, a Ukraińcy z Anglikami. Jeśli uda Ci się wytypować poprawnie cztery wyniki tych meczów, to możesz zgarnąć sporo pieniędzy. Pula wynosząca 30 000 PLN zostanie podzielona przez wszystkie osoby, które dokonają tej sztuki.

Co oferuje forBET?

Warto dodać, że promocji nie brakuje także w bukmacherze forBET. Codziennie są przygotowane bowiem rozmaite atrakcje dla użytkowników. Warto być zatem zarejestrowanym Klientem tego bukmachera internetowego. Jest to w 100% legalna firma, która operuje na mocy pozwolenia wystawionego przez Ministerstwo Finansów. Jeśli zarejestrujesz się w forBET, to zgarniesz znakomity pakiet na start. Chodzi m.in. o bonus do 2000 PLN i możliwość gry bez podatku nawet przez 14 dni.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co więcej, z okazji Euro 2020 ten bukmacher przygotował łącznie 22 promocje. Niektóre z nich już się zakończyły. Na szczęście Euro 2020 jeszcze trwa. Warto zatem wejść na stronę internetową tego bukmachera i zapoznać się z aktualnymi promocjami. Dzięki temu możesz bowiem zgarnąć np. bonusy od kolejnych depozytów, ale nie tylko.

Na co jeszcze można się zdecydować?

Mamy jeszcze Polskiego bukmachera STS, którego bonus powitalny bez depozytu czy promcoja 1200 PLN za wpłatę jest bardzo atrakcyjna dla nowych graczy. Do tego dochodzą częste promocje, freebety i zakłady bez ryzyka.

Rumuński bukmacher Superbet także przygotował coś atrakcyjnego, chociaż na pierwszy rzut oka może wydawać się inaczej… Oferta 20+20 jest jednak naprawdę godna polecenia. Dlaczego warto się nią zainteresować? Jeśli zagrasz kupon (singiel albo akumulowany) za 20 PLN, to możesz otrzymać tyle samo od Superbet. Pamiętaj, by kurs wynosił minimum 1.60. Co jeszcze się powinno tutaj liczyć dla graczy? To, by zakład był rozliczony jeszcze tego samego dnia. Jeśli zaś spełnisz warunki promocji, to otrzymasz 20 PLN w formie bonusu. Aby te środki były zaś uwolnione, należy za nie zagrać tylko jeden raz. Sprawa jest zatem banalna. Co więcej, ten bukmacher promowany m.in. przez Jerzego Dudka i Sławomira Peszkę oferuje tę promocję tak naprawdę dzień po dniu.

Warto zatem zastanowić się nad rejestracją w tym bukmacherze. Jeśli masz jakieś wątpliwości, to dodamy, że Superbet jest w pełni legalny. Od kilku lat działa całkowicie zgodnie z naszymi przepisami. O czym jeszcze nie można zapominać? Dobrą ofertę na Euro 2020 ma nowy na rynku bukmacher internetowy Fuksiarz. W tym podmiocie możesz zatem zgarnąć nie tylko hojne promocje na start, ale tak samo dla stałych użytkowników.

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Bukmacherzy