wtorek, 6 czerwca, 2023
spot_img

Legalni bukmacherzy

Ranking najpopularniejszych bukmacherów w 2021 roku

Konkurencja na polskim rynku bukmacherskim nie słabnie. Nawet po znowelizowaniu Ustawy Hazardowej w 2017 roku, która doprowadziła do zaprzestania świadczenia usług przez wiele podmiotów istniejących na naszym rynku już od wielu lat, istnieje na nim kilkanaście firm, które zażarcie rywalizują ze sobą o uwagę typerów z naszego kraju. Który z nich przedstawia najatrakcyjniejszą ofertę względem nowych użytkowników? Tego dowiecie się z naszego rankingu.

najlepsi bukmacherzy w polsce 2021
Ranking najpopularniejszych bukmacherów w 2020 roku

Ranking legalnych bukmacherów 2021

Tworząc nasz ranking najlepszych bukmacherów staraliśmy się zwracać uwagę przede wszystkim na przyjazność danego bukmachera względem nowego typera, a więc osoby, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę ze światem bukmacherskim i potrzebuje informacji podanych w jak najbardziej przystępny sposób, ale też bardzo atrakcyjnych bonusów powitalnych oraz jasnych warunków wygranych i obstawiania. Plusem była dla nas również dobra aplikacja mobilna, ale też kompleksowa oferta, w obrębie której znalazło się miejsce na jak najwięcej dyscyplin sportowych.

1. STS

STS jest jednym z najbardziej doświadczonych bukmacherów w Polsce, a swoje doświadczenie przekuwa również na swoją internetową ofertę – zawsze bardzo czytelną i przyjazną nowym użytkownikom. Jej największym plusem są przejrzyste warunki. Ma to swoje odzwierciedlenie również w bonusie powitalnym, za sprawą którego firma podwaja kwotę pierwszej wpłaty, dając typerowi maksymalnie 1200 złotych w darmowych środkach (przy dokładnie takiej wpłacie). Bonusowe środki trzeba trzykrotnie obrócić (przy kwocie 1200 złotych trzeba wydać 3600 złotych w ich ramach), aby móc wypłacić je na własne konto bankowe.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

STS promuje regularną grę – jeżeli obrót na koncie gracza będzie przekraczał 200 złotych w skali tygodnia, otrzyma on 30 złotych w środkach bonusowych na dalszą grę. Można to powtarzać do woli w każdym kolejnym tygodniu, a aby wziąć udział w tej promocji należy po prostu się do niej zapisać.

Plusem całej oferty www.STS.pl jest też jego aplikacja mobilna. Bukmacher zaprojektował ją w bardzo przyjazny użytkownikowi sposób, a aplikacja nie stanowi uzupełnienia głównego serwisu, a jest raczej jego pełnowartościową alternatywą. Oznacza to, że za jej pośrednictwem można korzystać oferty operatora. Ma się też dostęp do takich ciekawych funkcji, jak logowanie za pomocą odcisku palca oraz skanu twarzy, powiadomienia push informujące o statusie kuponu oraz przebiegu spotkań, ale też do darmowych transmisji spotkań sportowych na żywo. Aplikacja umożliwia również dokonywanie wpłat i wypłat w jej obrębie, a także branie udziału w czacie z innymi obstawiającymi.

2. Fortuna

Fortuna jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w naszym kraju bukmacherów. Istnieje od 1996 roku i stale świadczy swoje usługi zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Swoją ofertę dostosowuje również do nowych użytkowników, oddając im do dyspozycji atrakcyjny bonus powitalny. W jego ramach firma podwaja kwotę pierwszego depozytu, dając nam nawet 1000 złotych na grę. Środki te zostają nam przyznane po dokonaniu czterokrotnego obrotu pierwotnie wpłaconej kwoty (na kuponach z przynajmniej 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90). Dla nowych typerów pierwszy zakład w Fortunie nie wiąże się z żadnym ryzykiem – jeżeli okaże się przegrany, firma zwróci nam nawet 100 złotych jego wartości.

Bardzo ciekawie przedstawia się program lojalnościowy Fortuny, w ramach którego za każde wydane 2 złote otrzymuje się jeden punkt na konto. Zgromadzone na nim punkty można wymieniać na darmowe środki do gry, ale też specjalne bonusy oraz promocje wyłącznie dla klubowiczów. Co ciekawe, już po dokonaniu darmowej rejestracji w Klubie na stronie www.eFortuna.pl dostajemy 2800 punktów, co stanowi równowartość 20 złotych na darmowe zakłady.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polska firma bukmacherska Betfan – Kod promocyjny na bonus

Fortuna zadbała o dostarczenie sowim użytkownikom bardzo funkcjonalnej, działającej na każdym systemie operacyjnym aplikacji mobilnej, która działa w pełni samodzielnie. Korzystając z niej możemy zrobić wszystko to, co w głównym serwisie internetowym bukmachera – z tym, że w każdym możliwym miejscu. Aplikacja daje dostęp do szybkich płatności (realizowanych w jej obrębie za pośrednictwem kilku stuknięć w ekran), powiadomień push błyskawicznie informujących o przebiegu spotkań, dostępnych bonusach i zrealizowanych kuponach, a także szybkich zakładów, wymagających od nas zaledwie dwóch stuknięć w rękach (to bardzo istotne w przypadku wymagających szybkiej reakcji spotkań na żywo). W ramach aplikacji udostępniane są również transmisje spotkań sportowych albo ich wizualizacje w ramach usługi Match Tracker.

3. Forbet

Forbet to bukmacher, który rozpoczął swoją działalność w 2016 roku – w porównaniu do pozostałych firm w zestawieniu jest zatem „świeżakiem”. O klienta walczy jednak w bardzo dobry sposób, oferując bardzo solidny bonus powitalny na łatwych do zrozumieniach zasadach. W przeciwieństwie do tego obecnego w innych firmach, ten został podzielony między trzy pierwsze depozyty. Przy pierwszym otrzymamy 100% jego wartości, maksymalnie 1000 złotych. Drugi doda nam na konto bonusowe kwotę 75% środków, które wpłacimy (maksymalnie 500 złotych), a trzeci – 50% środków (również maksymalnie 500 złotych). W sumie więc możemy otrzymać 2000 złotych za darmo, przy czym środki bonusowe z pierwszej wpłaty będziemy musieli obrócić jednokrotnie, a z pozostałych – czterokrotnie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Polski bukmacher www.iForbet.pl daje dostęp do bardzo czytelnej aplikacji mobilnej, która pozwala na szybki dostęp do pełnej oferty firmy. Działa w zgodzie z systemami Android oraz iOS i jest samowystarczalna – w jej obrębie można dokonywać płatności oraz korzystać z wszystkich funkcjonalności znanych z oferty serwisu internetowego.

4. Betfan

Polski bukmacher Betfan działa na rynku od kilku lat, niemal od razu stał się ulubionym bukmacherem wielu początkujących graczy. Poza bardzo rozbudowaną ofertą, w obrębie której znaleźć można esporty, sporty wirtualne i praktycznie wszystkie klasyczne dyscypliny sportowe, nowych użytkowników kusi bonusem powitalnym w wysokości prawie 3000 złotych, w zależności od pierwszej dokonanej wpłaty. Wpłatę te należy obrócić czterokrotnie w przeciągu miesiąca i dopiero wtedy otrzymamy bonus na nasze konto. Bukmacher www.Betfan.pl oferuje również możliwość zakładu bez ryzyka – jeżeli nasz pierwszy kupon (do 600 złotych) okaże się przegrany, firma zwróci nam jego wartość w postaci środków bonusowych.

Aplikacja mobilna bukmachera Betfan online działa bardzo sprawnie i oferuje szereg ciekawych funkcjonalności, w tym powiadomienia push o najciekawszych zdarzeniach oraz rozwiązaniach naszych kuponów, a także możliwość logowania się za pośrednictwem odcisku palca czy skanu twarzy. Sama w sobie nie posiada jednak wbudowanego systemu płatności – o ile więc z jej poziomu możemy dysponować środkami na własnym koncie, a zatem dokonywać zakładów (również na żywo), konto to możemy doładować wyłącznie na łamach właściwego serwisu internetowego (również z przeglądarki internetowej, choć mniej wygodnie).

5. Totolotek

Totolotek to zdecydowanie najstarszy bukmacher w zestawieniu. Istnieje od 1992 roku, od tego czasu rozwijając swoją sieć punktów stacjonarnych – wraz z postępami technologicznymi uruchomił również swój serwis internetowy. Nowym typerom proponuje podwojenie ich pierwszej wpłaty, zapewniając im nawet 1000 złotych na grę. Środki automatycznie trafiają na konto, przy czym trzeba obrócić trzykrotnie zarówno nimi, jak i deponowanymi pieniędzmi (kuponami z przynajmniej trzema zdarzeniami i kursem minimalnym pojedynczego zdarzenia równym lub wyższym niż 1,35).

Aplikacja mobilna Tototolotka powstała wyłącznie z myślą o telefonach z systemem Android, a firma zachęca do jej skorzystania oferując swoisty odpowiednik bonusu powitalnego znany z głównego serwisu internetowego. Pierwszy depozyt dokonany w obrębie aplikacji mobilnej (ta daje taką możliwość) zostanie podwojony, dając nam maksymalnie 49 złotych darmowych środków na grę. Warunki jego obrotu są niemal identyczne, jak w przypadku wyżej opisanego bonusu – z tym, że stawka minimalna całego kuponu wynosi tutaj 1,90). Sama aplikacja daje dostęp do pełnej oferty firmy w stylu graficznym przypominającym ten znany z jej głównego serwisu internetowego.

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Bukmacherzy