środa, 4 października, 2023
spot_img

Legalni bukmacherzy

STS oferta zakładów na piłkę nożną

Piłka nożna jest dyscypliną, która cieszy się zdecydowanie największym zainteresowaniem na polskim rynku. Ma to swoje odzwierciedlenie również w świecie bukmacherskim i nie bez powodu bukmacherzy z naszego kraju to właśnie wokół niej budują swoją ofertę. To ona bowiem napędza zainteresowanie nimi ze strony typujących – zarówno początkujących, jak i bardziej doświadczonych. W tym krótkim wpisie zastanowimy się nad tym, jak z pokryciem piłki nożnej radzi sobie STS – bukmacher, który w Polsce uchodzi za absolutnego lidera sceny bukmacherskiej (z prawie 50% udziałem na rynku).

sts oferta piłka nożna
Piłka nożna w STS – co można obstawiać u bukmachera?

Oferta bukmachera STS na piłkę nożną

STS jest bukmacherem, który piłkę nożną pokrywa najlepiej na rynku – i stwierdzenie to wcale nie jest przesadzone. Jego propozycja w zakresie tej dyscypliny jest nie tylko kompletna, ale i bardzo zróżnicowana. Umożliwia on typowanie zarówno najważniejszych i cieszących się największym zainteresowaniem rozgrywek, jak i tych z niższych szczebli zawodowej piłki – nie bez powodu nazywanych bardziej niszowymi. Zbierając to wszystko do kupy można więc śmiało powiedzieć, że buk pozwala typować:

  • spotkania reprezentacyjne, zarówno te rozgrywane na zasadach towarzyskich, jak i takie „o punkty”, organizowane w ramach większych turniejów międzynarodowych (STS pozwala na typowanie NIE tylko spotkań reprezentacji Polski).
  • spotkania ligowe na polskim podwórku, w tym te w obrębie Ekstraklasy i 1. Ligi, a często i lig niższego stopnia;
  • spotkania najpopularniejszych lig zagranicznych, w tym między innymi hiszpańskiej, niemieckiej, holenderskiej, francuskiej czy włoskiej;
  • Ligę Mistrzów i Ligę Europy – dwa turnieje Starego Kontynentu, które cieszą się zdecydowanie największym zainteresowaniem, a w których na co dzień możemy obserwować zmagania zdecydowanie najlepszych drużyn w całej Europie.
  • Mistrzostwa Europy Euro 2021 – w ofercie STS są również zakłady na Euro 2021.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Naturalnym jest, że STS wszystkie spotkania oferowane w obrębie piłki nożnej pozwala obstawiać w modelu przedmeczowym, a zatem jeszcze zanim się rozpoczną. Specyfika działania Star-Typ Sportu, ale i jego troska o zróżnicowanie jego oferty sprawiły, że wiele spotkań udostępnia on również w formule na żywo, z możliwością typowania w czasie ich trwania.

Transmisje meczów piłki nożnej w STS

Doskonałym dodatkiem do obstawiania na żywo, ale i miłą opcją dodatkową dla wszystkich użytkowników serwisu Internetowego bukmachera STS jest możliwość oglądania darmowych transmisji telewizyjnych meczów piłki nożnej – zawsze w nienagannej jakości i zawsze z ofertą na typowanie na żywo, doskonale przez nie uzupełnianą.

W STS TV z miesiąca na miesiąc przybywa spotkań, które są transmitowane na żywo – obecnie standardem jest przeszło 5000 z nich miesięcznie. Choć w ofercie bukmachera brakuje transmisji Ekstraklasy, ten nadrabia to obecnością mnóstwa lig zagranicznych, w tym tej włoskiej, hiszpańskiej czy niemieckiej.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polska firma bukmacherska Betfan – Kod promocyjny na bonus

Oglądanie transmisji meczów w STS jest darmowe, ale tylko dla osób regularnie typujących. Obstawienie czegokolwiek gwarantuje dostęp do wszystkich transmisji jednocześnie (nie tylko tej związanej ze spotkaniem, które się wytypowało) na dokładnie 24 godziny. Po tym czasie konieczne jest dokonanie ponownego zakładu, również na dowolną część oferty bukmachera.

Bonusy i akcje promocyjne w zakresie piłki nożnej w STS

Pod kątem oferty bonusowej STS, podobnie, jak wszyscy inni bukmacherzy najbardziej przykłada się do tej wycelowanej w użytkowników nowych, dopiero rozpoczynających swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Jej filarem jest bonus powitalny, który jest w stanie zapewnić nawet 1200 złotych na darmową grę, podobnie jak bonus powitalny w Fortunie także ten jest łatwy do obrotu. Aby go otrzymać, należy zaledwie wyrazić na to chęć. Kwota, jaką pozyskamy w środkach bonusowych w pełni zależy od tego, ile będzie wynosił nasz pierwszy depozyt – stanowi bowiem jego równowartość. Aby więc zyskać najwięcej, powinniśmy wpłacić 1200 złotych lub więcej.

Bardzo ważnym faktem jest to, że środki z salda bonusowego musimy obrócić trzykrotnie, zanim te staną się możliwe do wypłacenia na konto bankowe. Wpłacając więc 1200 złotych, będziemy musieli przeznaczyć 3600 złotych na zakłady. Nie ma więc wyjścia – za środki bonusowe wręcz trzeba wygrywać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kupony promocyjne to kolejna, bardzo ciekawa, bo nienarzucająca praktycznie żadnych wymagań forma maksymalizacji budżetu na zakłady wzajemne. Korzystając z tego dawanego przez same zakłady bukmacherskie STS jesteśmy w stanie pozyskać 25 złotych w postaci freebetu – darmowego zakładu, z którego wygrana jest od razu „nasza”. Bez konieczności dokonywania obrotu nią. Znacznie rozsądniej jest jednak sięgnąć po kod BETONLINE, który jest nam w stanie dać aż 29 złotych, na dokładnie tych samych zasadach.

Oba wspomniane bonusy są tymi „ogólnymi”, a zatem możliwymi do wykorzystania w każdej dyscyplinie sportu, w tym właśnie w piłce nożnej. Bukmacher STS organizuje jednak wiele akcji promocyjnych związanych ściśle z nią – wiele z nich ma charakter okresowy i związana jest z kluczowymi i najbardziej istotnymi wydarzeniami w obrębie tej dyscypliny, w tym chociażby inauguracją sezonu w konkretnych rozgrywkach czy rozpoczęciem się wielkiego turnieju międzynarodowego.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Bukmacherzy