wtorek, 6 czerwca, 2023
spot_img

Legalni bukmacherzy

Superbet legalny czy nie? Kod promocyjny na freebet 34 PLN

Firma Superbet, jest nowym oraz legalnie działającym w Polsce bukmacherem. W jej powitalnej ofercie można wyróżnić zakład bez żadnego ryzyka do 500 złotych, zaś jedną z ciekawszych opcji, stanowią tak zwane Super kursy. Bukmacherskie zakłady Superbet. Firma bukmacherska Superbet stara się sprostać różnym wymaganiom, przed którymi stają działający w Polsce bukmacherzy. Warto zapoznać się z poniższym artykule, który zawiera wiele przydatnych informacji na temat tego buka. 

superbet oszustwo czy nie
Superbet legalny czy nie? Kod promocyjny na freebet 34 PLN

Firma bukmacherska Superbet od roku 2018, buduje w naszym kraju sieć stacjonarnych punktów, zaś od roku 2020 funkcjonuje także w internecie. Twarzą bukmacherskich zakładów Superbet, jest piłkarz Jerzy Dudek. Bukmacher ten liczy, iż w przeciągu najbliższych kilku lat, będzie mógł zyskać miano czołowego operatora w zakładach sportowych w naszym kraju. Czy mu się to uda? Sprawdźmy zatem jego ofertę na zakłady bukmacherskie. 

Legalne zakłady bukmacherskie w Superbet

Bukmacher Superbet, uzyskał licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich w punktach stacjonarnych w roku 2017. To właśnie naziemne lokale, stały się pierwszą z inwestycji tegoż buka. Dwa lata później, otrzymał on licencję na poczet prowadzenia zakładów na dyscypliny sportowe w internecie, zaś w styczniu 2020 r. uruchomił witrynę superbet.pl. Jego główna siedziba, znajduje się na ulicy 73 Pułku Piechoty w Katowicach. Buk ten funkcjonuje na podstawie licencji o numerze PS4.6831.5.2019, która została mu przyznana 18/10/2019 roku. 

Superbet wzbogacił grono legalnych buków w internecie, które dzisiaj składa się z kilkunastu operatorów. Firma bukmacherska Superbet, wywodzi się bezpośrednio z Rumunii, a funkcjonuje również w innych krajach, takich jak chociażby: Wielka Brytania, Austria, Chorwacja czy też Serbia. 

superbet nowe bonusy
Nowa oferta darmowych bonusów w Superbet Polska

Superbet – kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacherzy jak STS czy Fuksiarz działający w internecie, mają w swojej ofercie promocyjne kody, żeby mogły jeszcze bardziej wzbogacać ofertę bukmacherskich bonusów. Czy w przypadku Superbet, niezbędny będzie promocyjny kod? Mamy świetną wiadomość, ponieważ zamiast bonusowego kodu Superbet – wystarczy przejść do formularza rejestracyjnego na www.Superbet.pl, co umożliwi odebranie bonusu na starcie z wypełnionym już kodem promocyjnym „BETONLINE„, a później będziemy mogli wykorzystać go na poczet typów dnia.

A zatem nie musimy wpisywać promocyjnego kodu Superbet, żeby móc odebrać powitalne bonusy. Wystarczy, iż skorzystamy z odpowiedniego linku, a następnie wypełnimy dokładnie rejestracyjny formularz. Proces założenia zupełnie nowego konta gracza, w Superbet może potrwać zaledwie kilka minut. W formularzu wystarczy wpisanie kilku najważniejszych informacji: imienia, nazwiska, adresu mailowego, hasła, loginu, numeru PESEL oraz kraju zamieszkania. 

Bonus do 584 złotych od Superbet

Jeżeli już w Superbet rejestracja będzie za nami, przechodząc z właściwej witryny do Superbet, to zyskujemy prawo do otrzymania bonusu na powitanie, tak jak w przypadku innych firm bukmacherskich. U buka Superbet to promocja, za sprawą której otrzymać możemy trzy różne bonusy na poczet zakładów dla zupełnie nowych graczy: 

  • mobilna aplikacja 20 złotych,
  • zakład bez żadnego ryzyka do 1300 złotych – znajduje się w stałej ofercie,
  • bonus od depozytu 100 procent do 200 złotych,
  • bonus freebet 34 złote. 

Wystarczy, iż zarejestrujemy się na www.Superbet.pl, wpłacimy swój pierwszy depozyt minimum na poziomie 50 złotych, dokonamy jednokrotnego obrotu przy minimalnym kursie 1.50 i odbierzemy freebet o wartości 34 złotych do Superbet pod postacią zakładu darmowego. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuKod: BETONLINE

Jeżeli zechcemy otrzymać bonus od depozytu, to minimalną wpłatą umożliwiającą otrzymanie 100-procentowego bonusu, będzie 20 złotych. Promocja w Superbet, czyli 100% bonus oznacza, iż nasz depozyt zostanie podwojony maksymalnie do kwoty 200 złotych. Jeżeli zechcemy uzyskać Clay bonus – musimy wpłacić 200 złotych. 

Jeśli korzystamy z powitalnego bonusu od Superbet, musimy mieć na uwadze, iż istnieją w tym przypadku pewne warunki obrotowe. W tej sytuacji obrót jest niezwykle przyjazny dla typera, gdyż wynosi on wyłącznie jednokrotność naszego bonusu z użyciem kuponu AKO, przy minimalnym kursie 1.80. Przykładowo, jeżeli dostaliśmy bonus w wysokości 50 złotych, to kwota spełniającą warunki obrotu wynosi również 50 złotych – dopiero po wytypowaniu zakładów łącznie za 50 złotych, nasz bonus może być wypłacony. 

Dokonując obrotu bonusu w Superbet, musimy mieć na uwadze, iż czas na poczet spełnienia warunków, to wyłącznie siedem dni. Obrót jest niewielki, ale zaś czas na jego realizację stosunkowo krótki, dlatego musimy się spieszyć. 

Za dokonanie rejestracji w www.Superbet.pl, przysługuje również następny bonus w bukmacherskich zakładach Superbet. To oferta tygodnia bez żadnego ryzyka, która połączona jest bezpośrednio z bonusem od pierwszego depozytu. Promocja ta opiera się na tym, iż typując zakłady przez pierwsze siedem dni po zarejestrowaniu konta, możemy otrzymać zwrot stawki z przegranych przez nas zakładów. Maksymalnie, możemy wówczas otrzymać bonus do 1200 złotych. 

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Po tym, jak zyskamy zwrot naszej stawki od bukmachera, to będziemy zmuszeni do jego obrotu cztery razy, korzystając przy tym z akumulowanych kuponów z minimalnym kursem 1.80.  

Promocje u bukmachera Superbet

W Superbet, mamy możliwość skorzystania z bonusów dla stałych typerów: 

  • Super Mecz – marża 0 procent na poczet wybranych spotkań, co daje nam najwyższe na rynku kursy. Biorąc pod uwagę tę promocję, obstawiać możemy po najlepszych na rynku kursach, a więc – wygrywać dużo więcej, 
  • Super Live – oferta dyscyplin sportowych na żywo z dobrymi kursami. To obstawianie zakładów live z kursami doładowanymi, które zostaną oznaczone specjalną gwiazdką, 
  • Super Ekstra – wyższe kursy na poczet kuponów składających się z tak zwanych pewniaków. Jeśli lubimy typowanie faworytów, na pewno ucieszymy się z tej promocji. Niewątpliwie, kursy na pewniaków są zwykle niskie, ale za sprawą wymienionej promocji możemy otrzymać choćby nieco wyższy kursowy współczynnik. 
Polska firma bukmacherska Betfan
Polska firma bukmacherska Betfan – Kod promocyjny na bonus

Superbet – czym wyróżnia się na polskim rynku? 

Superbet na rodzimym rynku, funkcjonuje od kilku lat i ciągle stara się rozwijać. Jeśli chcemy wiedzieć, jak zacząć u niego dobrze swoją przygodę, to dobrze trafiliśmy. Załóżmy konto i odbierzmy bonus, a dzięki temu będziemy mogli zyskać dostęp do naprawdę obszernej oferty u tego buka i będziemy mieć na wyciągnięcie ręki wszelkie zakłady. Z ciekawszych opcji, najlepiej będzie wymienić, na przykład: liczbę zakładów, nie tylko w przypadku piłki nożnej, ale również sportów walki czy też tenisa. Przykładowo Jan Błachowicz, jest bardzo popularnym sportowcem w Polsce i przy okazji walk, w których bierze on udział, znaleźć możemy ciekawe zakłady na niego. 

Superbet, znajduje się dosyć wysoko w rankingach polskich bukmacherów, czemu nie powinniśmy się dziwić. W końcu to firma bukmacherska, przy której nie sposób się nudzić. Za sprawą dostępu do aplikacji bukmacherskiej na urządzenia mobilne, możemy zyskać opcję korzystania z jego oferty w każdym miejscu na świecie, jeśli tylko będziemy mieć tam dostęp do szybkiego internetu. 

5 / 5. Ocen: 3

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Bukmacherzy