wtorek, 6 czerwca, 2023
spot_img

Legalni bukmacherzy

Zakłady custom bet – co to takiego?

Zakłady custom bet to absolutna nowość na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Do tej pory nie słyszało o tym typie zakładów zbyt wielu graczy. W dzisiejszym artykule przedstawiamy szereg najważniejszych informacji na temat zakładów custom bet. Na czym dokładnie polegają i czy są w ofercie jakiegoś polskiego bukmachera? Na te pytania odpowiedź znajduje się poniżej.

custom bet co to jest
Co to jest Custom Bet? Jak go używać?

Zakłady custom bet – jak to działa? 

Zakłady custom bet nie cieszą się jeszcze w Polsce dużą popularnością. Na ten moment usługa ta jest dostępna wyłącznie u dwóch legalnych firm bukmacherskich online, czyli Betfan oraz eWinner. Wielu zagranicznych bukmacherów coraz częściej decydują się na wprowadzenie zakładów custom bet do swojej oferty, dzięki czemu typerzy stają się bardziej zaangażowani. Dlaczego custom bet jest tak bardzo innowacyjną usługą i na czym polega?

Na czym dokładnie polega custom bet? Custom bet to rodzaj zakładu bukmacherskiego, który gracz może od początku do końca stworzyć samodzielnie. Mowa tutaj zarówno o zakładach bazujących na jakimkolwiek wydarzeniu z oferty danej firmy bukmacherskiej (na przykład mecz piłki nożnej w ramach Ligi Mistrzów) czy takich zakładach, które bazują na wydarzeniach z naszego życia.

Propozycję zakładu custom bet wysyła się do firmy bukmacherskiej. Później bukmacher sprawdza wiarygodność przesłanej propozycji oraz poddaje ją procesowi weryfikacji oraz określa wysokość kursów. Następnie wszyscy gracze z całego kraju mogą już w pełni dowolnie obstawiać dany zakład. Zawsze należy pamiętać o tym, że im wcześniej przed rozpoczęciem jakiegoś wydarzenia prześlemy swoją propozycję zakładu, tym większa jest szansa na to, że bukmacher rozpatrzy ją w sposób pozytywny. 

opinie zakłady bukmacherskie

Custom bet to ciekawa funkcja dla graczy, którzy poszukują czegoś więcej niż to co oferuje graczom bukmacher. Betfan trafił w dziesiątkę z tą usługą.

Typer

forum betonline.net.pl

Custom Bet w Betfan – instrukcja 

Na ten moment mało który gracz zdaje sobie sprawę z tego, że zakłady typu custom bet są również dostępne w ofercie firmy bukmacherskiej Betfan. Aby zgłosić swoją propozycję zakładu typu custom bet, należy wysłać swoją propozycję na adres e-mail bukmachera Betfan, bądź na czacie za pośrednictwem strony internetowej. Pracownicy firmy Betfan pracują w godzinach 09.00-23.00. Czas oczekiwania na akceptację takiego zakładu zwykle nie przekracza kilku godzin.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Custom bet w Ewinner – instrukcja 

Ewinner to firma bukmacherska, która zakłady custom bet ma w swojej ofercie bardzo mocno rozwinięte. Można tam proponować szereg zakładów z dowolnie wybranej dziedziny, na przykład ze sportu, kultury, polityki lub rozrywki. Liczba możliwości w tym względzie jest praktycznie nieograniczona. Zanim nasza propozycja będzie mogła być typowana przez graczy, najpierw musi oczywiście przejść przez cały proces weryfikacji. 

Aby móc przesłać propozycję zakładu custom bet, trzeba się zarejestrować w Ewinner a następnie wypełnić krótki formularz. W formularzu podajemy e-mail, dokładną datę wydarzenia, rodzaj wydarzenia oraz szczegóły zakładu. Potem klikamy przycisk o nazwie „Wyślij custom bet”, a po 12 godzinach uzyskamy odpowiedź, czy nasza propozycja została zweryfikowana w sposób pozytywny. Jeśli tak będzie, to trafi ona do ogólnopolskiej oferty firmy bukmacherskiej Ewinner.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Bukmacherzy